W przyszłym roku wystartuje Games Republic - coś więcej, niż kolejna platforma cyfrowej dystrybucji

Strona głównaW przyszłym roku wystartuje Games Republic - coś więcej, niż kolejna platforma cyfrowej dystrybucji
08.11.2013 16:47
W przyszłym roku wystartuje Games Republic - coś więcej, niż kolejna platforma cyfrowej dystrybucji
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Za projektem stoi nasze rodzime 11 Bit Studios - autorzy znakomitej serii Anomaly.

Wiele szczegółów Games Republic jest póki co owiane tajemnicą. Wygląda jednak na to, że nie będzie to po prostu kolejny w sieci sklep z grami w cyfrowej dystrybucji. Choć taką funkcjonalność też oczywiście znajdziemy. Games Republic ma oferować coś ciekawego trzem typom entuzjastów gier: tym, którzy w nie grają, tym, którzy je tworzą oraz tym, którzy o nich mówią i piszą. Na tych grupach ma opierać się społeczność serwisu, która także ma być czymś więcej niż po prostu zbiorem użytkowników.

Gracze mogą liczyć na komfort zakupów, ale będą także mieć możliwość wspierania ulubionych bloggerów czy YouTuberów publikujących na Games Republic. Twórcy gier znajdą się w idealnym miejscu do promocji swoich projektów. Osoby piszące o grach czy nagrywające filmiki dostaną z kolei narzędzia do stworzenia w "republice" swojego kącika z ciekawą zawartością i dostosowania go do swoich potrzeb.

Bardzo ciekawa inicjatywa, to na pewno. Na pewno będziemy w przyszłym roku uważnie przyglądać się, w jakim stopniu założenia uda się przełożyć na rzeczywistość. Na stronie Games Republic możecie zostawić swój adres email, by być na bieżąco z informacjami.

Maciej Kowalik

327072503149582378
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)