W Overwatch będzie można pograć... mistrzem świata w StarCrafta 2

W Overwatch będzie można pograć... mistrzem świata w StarCrafta 2

W Overwatch będzie można pograć... mistrzem świata w StarCrafta 2
marcindmjqtx
31.10.2015 12:00, aktualizacja: 05.01.2016 14:51

Ciekawych pomysłów na kreację kolejnych postaci nie można Blizzardowi odmówić.

Faktu, że Overwatch to „the next big thing”, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Szykuje się kolejny fenomen pokroju Hearthstone, który wszedł już w fazę zamkniętych beta testów. Ściśle zamkniętych beta testów, gdyż sama gra wciąż znajduje się w budowie i Blizzard nie chce pokazywać światu produktu, który wymaga jeszcze wielu godzin ciężkiej pracy.

Z okazji nadchodzącego finału StarCraft II WCS na Blizzconie, zdecydowano się ujawnić kolejną grywalną postać. D.Va pochodzi z Korei Południowej i jest najlepszym znanym historii graczem StarCrafta II. W wieku 16 lat została sklasyfikowana na 1 miejscu ogólnoświatowego rankingu SC2 i przez kolejne 3 lata nie przegrała żadnego turnieju (na stronie World Championship Series znajduje się nawet jej oficjalny profil gracza). Niestety była zmuszona przedwcześnie zakończyć swoją obiecującą karierę, gdyż wezwał ją patriotyczny obowiązek obrony granic swojej ojczyzny.

Ja nie żartuję. To naprawdę będzie grywalna postać. Niestety nie dostała jeszcze swojej karty na stronie Overwatch, więc nie wiemy, jakie umiejętności specjalne wniesie na pole bitwy. Zważywszy, że jest kobietą, to być może coś nawiązującego do Sary Kerrigan?

Przekonamy się wkrótce. Blizzcon już w przyszły weekend.

[Źródło: PCGamer]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)