W Ori and the Will of Wisps pościgamy się z innymi graczami

W Ori and the Will of Wisps pościgamy się z innymi graczami

W Ori and the Will of Wisps pościgamy się z innymi graczami
Krzysztof Kempski
23.08.2018 15:10

Jak szybko umiecie biegać i naciskać przy okazji różne guziki?

Już w niedługo ukaże się kontynuacja przygód Oriego, kapitalnej metroidvanii z 2015 roku. The Will of Wisps ukaże się na PC oraz Xboksie One i ponownie skupi sie na przygodach leśnego ducha podróżującego przez tajemnicze krainy. Studio doszło do wniosku, że poziom trudności w pierwowzorze był nieco za wysoki, zdecydowało się więc uczynić kontynuację przyjaźniejszą.

Na Gamescomie skupiono się natomiast na dodatkowych aktywnościach. Nowy materiał z gry prezentuje Spirit Trials, czyli rozgrywane asynchronicznie wyścigi po odwiedzanych w trakcie przygody mapach. Tryb ten będzie z kolei ukłonem w stronę bardziej zaawansowanych graczy, którzy dokładnie poznali już świat gry. Rywalizować będziemy zarówno ze znajomymi jak i najlepszymi graczami z całego świata.

Ori and the Will of the Wisps - Spirit Trials

Co z premierą? Jasne deklaracje na ten temat jeszcze nie padły, ale z Kolonii płyną sygnały, że gra jest już praktycznie ukończona i jest szansa, że trafi na nasze dyski jeszcze przed końcem roku. Nie mogę się doczekać, zwłaszcza że najlepsze cechy oryginału takie jak fantastyczny styl graficzny czy sposób poruszania się postaci zostaną właściwie niezmienione.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)