W obecnej generacji dostaniemy jeszcze przynajmniej dwie części Call of Duty?

W obecnej generacji dostaniemy jeszcze przynajmniej dwie części Call of Duty?
marcindmjqtx

11.06.2012 17:15, aktual.: 05.01.2016 16:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedną z nich będzie Black Ops 2, a drugą niezapowiedziana jeszcze produkcja studia Sledgehammer. Przynajmniej jeśli wierzyć plotkom.

Ale nie byle jakim. Nie chodzi tu rozmowę podsłuchaną przez kogoś na E3, a o ogłoszenie o pracę na stronie Sledgehammera. Studio, które pomagało niedobitkom Infinity Ward przy Modern Warfare 3, szuka człowieka, który byłby w stanie

tworzyć wyjątkowe, hiperrealistyczne efekty w czasie rzeczywistym dla następnej gry Call of Duty. Następnej, czyli tej po Black Ops 2, bo przecież ta gra trafi do sklepów już za kilka miesięcy.

Niespodzianką nie jest tu ani fakt, że seria Call of Duty będzie kontynuowana, ani to, że trafi w ręce Sledgehammer. Activision przecież lubi mieć dwa studia pracujące nad tą marką, a Infinity Ward ponoć robi już coś na kolejną generację.

W szczegółach ogłoszenia o pracę w Sledgehammer znalazła się jednak wzmianka o tym, że kandydat powinien mieć wiedzę o sprzętach obecnej generacji. Jeśli plotki (ogłoszenie już zostało zdjęte) się potwierdzą, to w przyszłym roku w kolejne Call of Duty zagramy jeszcze na PS3 i Xboksie 360. Swoją drogą, to studio szukało już pracowników do gry z tej serii w 2010 roku...

źródło: Videogamer

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)