W Northgardzie pojawił się nowy klan

W Northgardzie pojawił się nowy klan

W Northgardzie pojawił się nowy klan
Krzysztof Kempski
20.07.2018 18:05

Przebiegłe węże wkraczają do gry.

Strategia Northgard była moją pierwszą grę zrecenzowaną dla Polygamii. Doceniłem ją za udane nawiązanie do dziedzictwa Settlersów oraz wprowadzający element zaskoczenia tryb pór roku. Po premierze odnalazły się grupki grywających w multiplayer osób i to właśnie oni powinni ucieszyć się z informacji o nowym patchu oraz dodatku do gry.

Northgard Official Release Trailer

Najpierw o łatce, bo przynosi nie tylko poprawę najczęściej zgłaszanych błędów. Od teraz (kosmetyka) każdy osadnik ma też własne imię., a ponadto (trochę istotniejsze) wprowadzono również Skirmishera. Jest to nowy rodzaj funkcji, jaką możemy przypisać naszym obywatelom. To trochę słabsza, ale za to szybsza wersja wojownika, która nie zwraca na siebie uwagi zwierząt.

Clan of the Snake jest z kolei płatne, ale szczęśliwie dość tanie. Za 18 złotych otrzymujemy po prostu nową frakcję, tytułowy klan węża. Przypomnijmy, że każdy klan w Northgardzie ma własne wady i zalety, wpływające na to, jak powinniśmy grać. W przypadku "węży" nie uświadczymy przykładowo puntów chwały. Trudno zresztą o niej mówić, jeżeli zamiast walczyć, woli się urządzać podstępy. Istotna będzie tu możliwość ukrywania się wśród dzikich zwierząt i okradania konurencji. Przewidziane są bonusy za okrutne postępowanie.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)