W najbliższy weekend kończą się zapisy do zamkniętej bety Gwinta

W najbliższy weekend kończą się zapisy do zamkniętej bety Gwinta
12.05.2017 11:55
W najbliższy weekend kończą się zapisy do zamkniętej bety Gwinta
Paweł Olszewski
Paweł Olszewski

Jeżeli macie kod, ale jeszcze się do niej nie zapisaliście, to zróbcie to teraz. Nie macie kodu? Nam jeszcze kilka zostało, zapraszamy.

A my ogłaszamy, że zostało nam jeszcze całkiem sporo kodów do bety gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Wystarczy wejść tutaj i zostawić komentarz, a na podanego podczas rejestracji na Polygamii maila przyjdzie kod na betę. Mając go można wybrać, czy chcemy grać na PC czy na Xboksie One.

http://polygamia.pl/gwint-wiedzminska-gra-karciana-klucze-do-zamknietej-bety/

Koniec przyjmowania zgłoszeń do zamkniętej bety to przygotowania do otwarcia serwerów dla wszystkich chętnych. Więcej informacji na ten temat mamy poznać w przyszłym tygodniu. Jeszcze w tym, w weekend, odbędą się natomiast finały turnieju GWENT Challenger:

O 15:00 na kanale YouTube Redów będzie można oglądać transmisję na żywo. A tutaj przeczytacie, o co w tym całym Gwincie chodzi, czym różni się od minigierki w Wiedźminie 3 i dlaczego jest on taki fajny.

Swoją drogą, dacie wiarę, że równo za tydzień Wiedźmin 3 będzie obchodził drugie urodziny? Jak ten czas leci… A ja nawet nie zabrałem się jeszcze za dodatek Krew i wino.

Paweł Olszewski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)