W Japonii będzie można zamówić jedzenie przez Wii

W Japonii będzie można zamówić jedzenie przez Wii
marcindmjqtx

27.12.2008 12:32, aktual.: 15.01.2016 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nintendo idzie świetnie nie robienie gier. Teraz mają dla swoich klientów (zgadnijcie, w jakim kraju) zupełnie nową usługę, która może zmienić tradycyjny model rodziny. Otóż już całkiem niedługo, za pomocą konsoli będzie można zamówić jedzenie. Nie jest to jednak pionierski pomysł, zerknijcie na odcinek Ctrl-Alt-Delete powyżej.

Za pomocą Wii już możemy wejść na internet, obejrzeć fotki, posłuchać muzyki (i to czasami w mp3), sprawdzić pogodę, przeczytać informacje ze świata no i całkiem niedługo być może będziemy mogli oglądać filmy - po cóż zatem inne przedmioty w domu i życiu przeciętnego Japończyka?

Jak na razie "Food Delivery Channel" będzie współpracował tylko jedną restauracją - Damae-can.com. Co ciekawe, podczas wyboru pożywienia będzie nam przygrywać muzyka kojarzona z danym jedzeniem. Dla niezdecydowanych ma być też opcja losowego wyboru.

Mam nadzieję, że niedługo zostanie dodana obsługa Wii Speak, dzięki czemu nie-gracz będzie mógł doświadczyć całej maestrii i mistycznych doznań, jakie przeżywają ludzie w McDrive. Mam nadzieję, że w komentarzach wymyślicie jakie jeszcze kanały Nintendo zaoferuje swoim użytkownikom w przyszłości. Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia.

Piotr Gnyp

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)