W Jagged Alliance: Rage! zagramy jeszcze w tym miesiącu

W Jagged Alliance: Rage! zagramy jeszcze w tym miesiącu

W Jagged Alliance: Rage! zagramy jeszcze w tym miesiącu
Joanna Pamięta - Borkowska
06.09.2018 11:41

Pora wyrobić sobie paszport.

Dopiero co Dominik pisał o zapowiedzi nowej odsłony Jagged Alliance, a już znamy datę premiery. 27 września gra ukaże się na Steamie, a 6 listopada zawita na konsole PS4 oraz Xbox One. Dowiadujemy się tego z najnowszego zwiastuna zawierającego fragmenty rozgrywki:

Jagged Alliance: Rage! - GAMEPLAY Trailer

Jagged Alliance: Rage! to strategia taktyczna ukazująca zmagania grupy najemników na wyspie opanowanej przez armię narkotykowego barona. Studio Handy Games postanowiło stworzyć kontynuację bardzo udanej, ale też bardzo nierównej serii. Chcą oni pokazać historię najemników po latach, dlatego spotkamy znanych i lubianych Ivana czy Raven. Swój tytuł (dodajmy: debiutancki) Handy Games nazywają zresztą spin-offem.

Obraz

Jak wpisze się ich gra w historię serii? Druga część to była piękna, niezapomniana przygoda, z krewkimi postaciami i ostrym kombinowaniem. Z kolei Jagged Alliance: Back in Action otrzymało u nas ocenę 1/5 (recenzję Pawła Płazu znajdziecie tutaj). Czy to, co dostaniemy pod koniec września, podreperuje nadszarpniętą reputację serii? Czy 20 godzin kampanii okaże się tak samo dobre jak Wildfire? Zobaczymy już wkrótce.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)