W Grid 2 wyścigi niejedno mają imię

W Grid 2 wyścigi niejedno mają imię

W Grid 2 wyścigi niejedno mają imię
marcindmjqtx
15.02.2013 09:45, aktualizacja: 05.01.2016 16:22

Są gry, które zamykają nas w wyścigowych torach. Są takie, które pozwalają na harce po ulicach miast. Inne zapraszają do ścigania się wśród ślicznych krajobrazów. W Grid 2 znajdziemy to wszystko.

Autorzy obiecują, że każdy odczuje różnicę w prowadzeniu aut pomiędzy pierwszym Grid a nową grą i zrozumiemy wtedy, dlaczego tak długo czekaliśmy na sequel.

Nowinką będą też losowo generowane fragmenty tras. Nie znajdą się one w każdym wyścigu, ale od czasu do czasu natrafimy na sekcję specjalną, która sprawdzi rzeczywiste umiejętności kierowcy, a nie jego pamięć.

Pierwsze wrażenia z grywalnej wersji Grid 2 wskazują, że inni kierowcy nie stali się nagle gentlemenami i walka na torze wciąż będzie zacięta, jak w pierwszej części.

Pamiętajcie - premiera w ostatni dzień maja.

źródło: informacja prasowa, Joystiq

Aktualizacja: Doubler podrzucił linka do trzech kwadransów streamu z gry, w trakcie których deweloperzy odpowiadali na pytania internautów. Jeśli lubicie patrzeć się na to, jak ktoś inny gra, to miłego oglądania:

Warto wynotować, że Codemasters zapowiada bliską współpracę z producentami popularnych kierownic, więc ich obsługa w Grid 2 powinna być lepiej zaimplementowana, niż w części pierwszej. Sporo graczy swego czasu na to narzekało.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)