W Gears of War: Ultimate Edition nie znajdziemy trybu hordy

W Gears of War: Ultimate Edition nie znajdziemy trybu hordy

W Gears of War: Ultimate Edition nie znajdziemy trybu hordy
marcindmjqtx
11.07.2015 12:00, aktualizacja: 05.01.2016 15:00

W San Diego trwa właśnie Comic Con, który przyniósł kilka informacji o odświeżonej odsłonie GoW.

Mimo że Ultimate Edition skupia się wyłącznie na pierwszej odsłonie serii, to ogromna ilość usprawnień i rozmach, z jakim zabrano się do przebudowy, pozwalały wysnuwać podejrzenia, że oprócz trybu wieloosobowego „in glorious 1080p 60FPS” gracze otrzymają również uwielbiany tryb hordy. Co prawda pierwsza część gry nigdy go nie miała, ale w każdej kolejnej odsłonie serii był on po prostu obowiązkowy.

Wątpliwości rozwiał Rod Fergusson z The Coalition, który w czasie panelu poświęconego grze, jasno zaznaczył, że tryb hordy nie wejdzie w skład Ultimate Edition. Wielbiciele odpierania kolejnych fal przeciwników będą musieli poczekać do premiery Gears of War 4.

Microsoft

Ponadto, o czym pisał wczoraj Piotrek, w sklepach pojawi się bundle Xbox One Gears of War Edition (nie będzie przedawny w Polsce). W jego skład wejdzie konsola z HDD 500GB, bezprzewodowy kontroler, kopia gry, kod dający wcześniejszy dostęp do bety GoW 4, skórka dla gry wieloosobowej - Superstar Cole oraz czternastodniowy trial usługi Xbox Live.

Z kwestii technicznych warto przypomnieć, że Ultimate Edition zmierza również na PC, gdzie otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K i DX12. Data premiery pozostaje nieznana.

Gears of War: Ultimate Edition dla konsoli Xbox One pojawi się już 25 sierpnia.

[Źródło: GamingBolt, IGN]

Oskar Śniegowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)