W Fallout: New Vegas usłyszymy starych znajomych

W Fallout: New Vegas usłyszymy starych znajomych
10.08.2010 20:48
marcindmjqtx
marcindmjqtx

I bynajmniej nie chodzi mi tu o polskich aktorów, bo jak już wiecie polski dubbing nie wchodzi w grę, a jedynie pecetowcy dostaną dostęp do napisów. Tę gorzką pigułkę przełknęliśmy już jednak jakiś czas temu, skupmy się więc na pozytywach oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Bethesda poinformowała dziś, kto jeszcze dołączy do obsady New Vegas i trzeba przyznać, że nie są to nieznani aktorzy.

W narratora wcieli się oczywiście Ron Perlman, ale już obecność Matthew Perry'ego (kojarzycie taki serial "Przyjaciele"?) jest prawdziwą niespodzianką. Wcieli się on w postać dwulicowego gangstera, więc możemy chyba liczyć na odrobinę sarkazmu. Jeśli nawet nie ze strony Perry'ego to od Felicii Day, która wcieli się w lubiącą dogryźć członkinię Bractwa Stali.

DJ'owi lokalnej rozgłośni radiowej głosu użyczy nie kto inny jak sam Wayne Newton (w Polsce może słabo znany, ale obejrzycie jakikolwiek film lub serial o Las Vegas ). W Ghula Raula wcieli się Danny Trejo,  którego nazwiska możecie nie kojarzyć ale pokrytą bliznami twarz już na pewno. Obsadę uzupełniają jeszcze Kris Kristofferson, Rene Auberjonois, Michael Dorn, John Doman oraz William Sadler.

Jedno jest pewne - będzie kogo posłuchać.

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)