W Dying Light 2 nie zagramy wiosną tego roku

Strona głównaW Dying Light 2 nie zagramy wiosną tego roku
20.01.2020 18:13
W Dying Light 2 nie zagramy wiosną tego roku
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Sezon na przekładanie premier czas zacząć.

bErNadKd

Kolejna gra przełożona, kolejny brak zaskoczenia – tym razem padło na Dying Light 2, które pierwotnie miało ukazać się wiosną 2020 roku, jednak ta data jest już nieaktualna. Na oficjalnym profilu gry pojawił się komunikat, z którego wynika, że premiera gry została przesunięta na bliżej nieokreślony termin.

Czytamy w oficjalnym komunikacie. Cóż, ciężko w tej sprawie o jakikolwiek komentarz, ponieważ firma nie ustaliła nowej daty premiery. Nie wiadomo na razie czemu dopiero teraz zdecydowano się na ogłoszenie tej decyzji, ale wszystko wskazuje na to, że na więcej informacji będziemy musieli poczekać. I to długo.

Warto zauważyć, że Techland nie jest firmą notowaną na GPW, a co za tym idzie, nie musi się przed nikim – mówiąc kolokwialnie – spowiadać. Nie wiemy także, na jakim aktualnie etapie znajdują się prace nad grą, ale brak nowej daty premiery nie napawa w tym temacie optymizmem. Decyzja jest o tyle dziwna, że Techland uczestniczył w E3 czy Gamescomie i miał przygotowane grywalne wersje Dying Lighta 2 dla prasy, co sugerowało, że prace nad tytułem są już w dość zaawansowanym stanie (a na pewno bardziej niż w przypadku Cyberpunka 2077).

bErNadKf

Bartek Witoszka

bErNadLb