W Darksiders 2 pojawi się nowy główny bohater

W Darksiders 2 pojawi się nowy główny bohater09.11.2010 08:00
marcindmjqtx

Danny Bilson z THQ oznajmił, że w Darksiders 2 głównej roli nie zagra War. Kto w takim razie zajmie jego miejsce? Któryś z trzech pozostałych Jeźdźców Apokalipsy?

Kiedy zrobimy kontynuację Darksiders, w grze pojawi się inny bohater i inna historia. Jest tylko jedna apokalipsa - nie można przecież mieć ich czterech, po jednej dla każdego jeźdźca. Będzie kilka nowych mechanizmów oraz rzeczy, które będą różnić się od tych z pierwowzoru - nie można przecież powtarzać tego samego. Myślę, że to bardzo ważna kwestia w budowaniu marki. Jak sami widzicie, Bilson nie był zbyt wylewny i pozostawił Darksiders 2 owianą płaszczem tajemnicy.

I widziałem, gdy otworzył Baranek jedną z owych pieczęci, i słyszałem jedno ze czterech zwierząt mówiące, jako głos gromu: Chodź, a patrzaj!

Zwycięzca:

I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.

Wojna:

A gdy otworzył wtórą pieczęć, słyszałem wtóre zwierzę mówiące: Chodź, a patrz!

I wyszedł drugi koń rydzy; a temu, który na nim siedział, dano, aby odjął pokój z ziemi, a iżby jedni drugich zabijali, i dano mu miecz wielki.

Głód:

A gdy otworzył trzecią pieczęć, słyszałem trzecie zwierzę mówiące: Chodź, a patrzaj! I widziałem, a oto koń wrony, a ten, co na nim siedział, miał szalę w ręce swojej.

I słyszałem głos z pośrodku onych czworga zwierząt mówiący: Miarka pszenicy za grosz, a trzy miarki jęczmienia za grosz; a nie szkodź oliwie i winu.

Śmierć:

A gdy otworzył czwartą pieczęć, słyszałem głos czwartego zwierzęcia mówiący: Chodź, a patrzaj!

I widziałem, a oto koń płowy, a tego, który siedział na nim, imię było Śmierć, a Otchłań mu towarzyszyła; i dana im jest moc nad czwartą częścią ziemi, aby zabijali mieczem i głodem, i morem, i przez zwierzęta ziemskie.

(Ap 6, 1-8)

[via Joystiq]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)