W Dark Souls 3 pojawi się mana, a szybka podróż będzie dostępna od samego początku

W Dark Souls 3 pojawi się mana, a szybka podróż będzie dostępna od samego początku

W Dark Souls 3 pojawi się mana, a szybka podróż będzie dostępna od samego początku
marcindmjqtx
09.09.2015 19:21, aktualizacja: 05.01.2016 14:54

Game Informer zdradza kilka szczegółów dotyczących nowej gry From Software.

Dzięki Game Informerowi dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy na temat wciąż owianego delikatną tajemnicą Dark Souls 3. Co ulegnie zmianie, a co pozostanie takie samo względem poprzednich gier From Software?

  • Szybka podróż będzie dostępna od samego początku, podobnie jak miało to miejsce w Dark Souls 2.
  • Na pewno pojawi się możliwość "przebranżowienia" naszej postaci i rozdania ponownie punktów, Miyazaki nie jest tylko jeszcze pewien, czy odbędzie się to za pomocą Soul Vessel.
  • New Game+ będzie oczywiście obecne. Pojawią się w nim nowe bronie i przedmioty, a umiejscowienie niektórych przeciwników zostanie zmienione.
  • Wytrzymałość broni ma być balansem pomiędzy poprzednimi częściami. Miyazaki uważa, że w Dark Souls bronie były zbyt wytrzymałe, a w Dark Souls 2 niszczyły się zbyt szybko. Teraz ma nadzieję znaleźć złoty środek.
  • Nie znajdziemy odpowiednika dzwonków do przyzywania graczy z Bloodborne'a. System pozostanie taki sam jak w poprzednich grach serii, dopasowując graczy na podstawie poziomu duszy.
  • Ukryte przejścia będą obecne, ale odkryjemy je, niszcząc elementy otoczenia, a nie wciskając przycisk interakcji. Wracamy więc do standardu znanego z pierwszych Dusz.
  • Czary nie będą już związane z określoną liczbą użyć, która odnawia się przy ognisku. Zamiast tego pojawi się pasek many. Same zaklęcia mają być tym razem zróżnicowane, a nie - jak dotąd - dosyć podobne i w efekcie nudne.

Jak Wam się podobają te wieści? Mnie osobiście najbardziej cieszy ostatni punkt - w Dark Souls zawsze grałem klasą czarującą. Z otwartymi ramionami przywitam ciekawsze czary i nowy system oparty na manie. Brzmi to jak potencjał poważniejszej zmiany w mechanice gry. Po raz pierwszy od zagrania w demo na Gamescomie zaczynam ekscytować się perspektywą nowych wyzwań.

[źródło: Game Informer]

Patryk Fijałkowski

326915953638533399
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)