W cieniu czają się plotki o nowej Castlevanii

W cieniu czają się plotki o nowej Castlevanii

W cieniu czają się plotki o nowej Castlevanii
marcindmjqtx
22.05.2012 10:05, aktualizacja: 05.01.2016 16:46

I nie chodzi tu wcale o kontynuację Lord of Shadows - ona jest już w zasadzie pewna. Mowa o Castlevania: Mirror of Faith. Tylko i wyłącznie na 3DS.

Holenderski serwis n1ntendo wygadał się, że w trakcie E3 redkatorzy mają umówiony pokaz nowej, niezapowiedzianej jeszcze Castlevanii. Konami zareagowało błyskawicznie, prosząc o usunięcie wpisu. Redakcja tłumaczyła się tym, że nie wiedziała, że nie może o tym pisać, ale posłuchała prośby wydawcy. Potem zyskała potwierdzenie z innych źródeł i artykuł wrócił tylko po to, by Konami znów zażądało jego usunięcia. Jakby internet nie podłapał już przecieku...

Poproszony o skomentowanie sprawy Dave Cox, producent odpowiedzialny za Castlevania: Lord of Shadows, odparł, że ktoś został wprowadzony w błąd.

Przy czym to stwierdzenie wcale nie musi oznaczać, że na E3 nie zobaczymy zapowiedzi Castlevanii na 3DS. Może chodzić o tak drobny szczegół, jak... tytuł. Konami zarejestrowało bowiem domeny castlevania-mirroroffate.net i castlevania-mirroroffate.com. Od Faith do Fate nie jest daleko.

Cox dodał też, że prawda ZAWSZE jest lepsza, niż fikcja.

Konami znów będzie miało swoją swoją konferencję kilka dni przed E3 - 1 czerwca. Myślę, że możemy zobaczyć na niej nawet dwie Castlevanie. Na pierwsze pokazanie sequela Lord of Shadows nie mogę się już doczekać, ale i przenośna przygoda byłaby miłą niespodzianką. Wszak w tę serię zawsze dobrze grało się na małym ekranie.

źródło: n1ntendo, Twitter

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)