W betę Halo 5: Guardians zagramy jeszcze w tym roku. Ale to nie jedyne informacje o uniwersum

W betę Halo 5: Guardians zagramy jeszcze w tym roku. Ale to nie jedyne informacje o uniwersum

W betę Halo 5: Guardians zagramy jeszcze w tym roku. Ale to nie jedyne informacje o uniwersum
marcindmjqtx
12.08.2014 15:39, aktualizacja: 21.01.2016 16:41

Microsoft ostro promuje markę Halo, czemu oczywiście trudno się dziwić. Ma o czym opowiadać.

Ale chyba nikt nie spodziewał się takiej wiadomości - sieciowa beta Halo 5 Guardians wystartuje 29 grudnia 2014 roku, czyli już za kilka miesięcy. Skupimy się w niej na starciach 4 na 4. Zobaczcie pierwsze materiały jej dotyczące. Wielka szkoda, że nie pokazano fragmentów rozgrywki. Na fragmencie pokazu poświęconego Halo nie mogło oczywiście zabraknąć zapowiedzianego już wczesniej Halo: The Master Chief Collection. Zobaczcie jak wygląda zabawa na odświeżonej mapie Sanctuary, która wejdzie w skład Halo 2: Anniversary. Ciekawie zapowiada się również Halo Channel, który...tak naprawdę nie wiadomo czym jest. Zwiastun jest dość chaotyczny. Mamy otrzymać interaktywną sieć, która dostarczy spersonalizowanego dostępu do uniwersum Halo. Pełna integracja z Twitchem, nadawanie własnej rozgrywki i oglądanie streamów innych członków społeczności Halo. Wygląda na to, że w Halo Channel będzie można również oglądać serial Halo Nightfall, migneły też osiągnięcia z nim związane. Na pierwszy rzut oka wygląda to trochę jak nowa, lepsza wersja Halo Waypoint, ale o tym przekonamy się dopiero za jakiś czas. Społeczność Halo jest ogromna, jeśli więc aplikacja będzie przydatna, wróżę jej ogromny sukces. Ale chyba nikt nie spodziewał się takiej wiadomości - sieciowa beta Halo 5 Guardians wystartuje 29 grudnia 2014 roku, czyli już za kilka miesięcy. Skupimy się w niej na starciach 4 na 4. Zobaczcie pierwsze materiały jej dotyczące. Wielka szkoda, że nie pokazano fragmentów rozgrywki. Za to w 0:56 miałem skojarzenie z mapą Heretic z Halo 3.

Na części pokazu poświęconej Halo nie mogło oczywiście zabraknąć zapowiedzianego już wcześniej Halo: The Master Chief Collection. Zobaczcie jak wygląda zabawa na odświeżonej mapie Sanctuary, która wejdzie w skład Halo 2: Anniversary. Wracają wspomnienia...

Ciekawie zapowiada się również Halo Channel, który...tak naprawdę nie wiadomo czym jest. Zwiastun jest dość chaotyczny. Mamy otrzymać interaktywną sieć, która dostarczy spersonalizowany dostęp do uniwersum Halo. Pełna integracja z Twitchem, nadawanie własnej rozgrywki i oglądanie streamów innych członków społeczności Halo. Wygląda na to, że w Halo Channel będzie można również oglądać serial Halo Nightfall, mignęły też osiągnięcia z nim związane. Na pierwszy rzut oka wygląda to trochę jak nowa, lepsza wersja Halo Waypoint, ale o tym przekonamy się dopiero za jakiś czas. Społeczność Halo jest ogromna, jeśli więc aplikacja będzie przydatna, wróżę jej ogromny sukces.

Paweł Winiarski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)