W Assassin's Creed Odyssey każdy może zrobić swoją misję i to już teraz

W Assassin's Creed Odyssey każdy może zrobić swoją misję i to już teraz
Łukasz Jarkiewicz

11.06.2019 09:40, aktual.: 11.06.2019 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy uczeń przerośnie mistrza?

Może to nie jest nowy tytuł AAA, ale i tak jest nieźle. Ubisoft podczas swojej konferencji, która odbyła się wczoraj, zapowiedział Story Creator do ostatnio wydanej odsłony Assassin's Creed. To darmowy zestaw narzędzi, który pozwala graczom pisać i przenosić do gry własne zadania. Zestaw jest dostępny na oficjalnej stronie Odyssey i jest darmowy dla każdego gracza - nawet dla tych, którzy gry nie mają. Z narzędzi korzystać można już od wczoraj.

Ubisoft powiedział, że "kreator opowieści" bazuje na narzędziach, z których korzysta sam zespół do tworzenia misji, więc wygląda na dosyć zaawansowany. Można w nim rozpisywać drzewka dialogowe, importować każdy model postaci z gry, projektować pojedynki czy łączyć zadania w większą historię.

Assassin's Creed Odyssey: E3 2019 Story Creator Mode | Launch Trailer | Ubisoft [NA]

Stworzonymi zadaniami można się podzielić w sieci. Import własnych treści jest możliwy na każdą platformę. Przygotowano już paczkę składającą się 14 questów. W ramach ciekawostki dla wyjątkowo ambitnych wspomnę, że instrukcja obsługi liczy 159 stron. Pozostaje mi życzyć powodzenia i zaprosić do obejrzenia zwiastuna prezentującego udostępnione zabawki.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)