W Arma 3 Contact spotkamy się z obcą cywilizacją

W Arma 3 Contact spotkamy się z obcą cywilizacją

W Arma 3 Contact spotkamy się z obcą cywilizacją
Krzysztof Kempski
24.05.2019 09:53

Bohemia Interactive opuszcza fabularną galaktykę, pozostając jednak na ziemi jeżeli chodzi o gameplay.

To nie spóźnione Prima Aprilis, ale prawdziwa informacja - Arma 3 wkrótce otrzyma DLC o nazwie Contact. I nie chodzi tu o to, że skupiać się będziemy w niej nietypowo dla serii na walce kontaktowej. Chodzi o kontakt z kosmitami... Konkretniej zaś pierwszego spotkania z obcą cywilizacją armii NATO. Co więcej, spotkanie ma mieć miejsce w fikcyjnym państwie Liwonia. Interesującym o tyle, że jest to kraj, w którym językiem urzędowym jest polski.

Arma 3 Contact - Announcement Trailer

Głównym bohaterem gry będzie Aiden Rudwell, operator dronów. Sam nie spodziewa się, że podczas manewrów NATO przyjdzie mu zobaczyć statek kosmiczny. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej, sekret przybycia kosmitów poznać będzie chciał też Specnaz. Do przemierzenia będą 163 kilometry kwadratowe mapy, stworzonej w większości z niewidzianych do tej pory obiektów.

Oczywiście to że scenariusz mocno odbiegnie od rzeczywistości nie oznacza wielkich zmian w rozgrywce. Dalej będziemy zmuszeni planować i walczyć na długi dystans, wypatrując wrogów wśród pikseli. Pojawią się oczywiście także nowe scenariusze wieloosobowe, bronie, pojazdy czy kamuflaże. Rozszerzenie będzie ze względu na bogatą zawartość dość drogie - za dodatek zapłacimy 90 złotych. Do tego wymagana jest podstawowa wersja Army 3. Jeżeli nic z tego nie jest dla was przeszkodą, tajemnice obcej cywilizacji będzie można zgłębiać już 25 lipca.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)