Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

W Apex Legends zagrało już 50 milionów osób. Powstaje wersja mobilna

Strona głównaW Apex Legends zagrało już 50 milionów osób. Powstaje wersja mobilna
08.05.2019 14:27
W Apex Legends zagrało już 50 milionów osób. Powstaje wersja mobilnaW Apex Legends zagrało już 50 milionów osób. Powstaje wersja mobilna
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk
bDoGDYuu

Firma podzieliła się też innymi liczbami oraz strategiami wydawniczymi na kolejny rok podatkowy.

bDoGDYtN

Trochę śmieszki w redakcji, że dopiero czwarty news i znowu o Apeksie, no ale co ja poradzę, skoro to jedyny multiplayerowy FPS, który mnie naprawdę wciągnął?

W szczegółowym sprawozdaniu za czwarty kwartał roku podatkowego 2019 zarząd EA podzielił się planami na rozwój marki.

Przede wszystkim powstaje wersja Apex Legends na urządzenia mobilne - ale wciąż nie wiadomo, na jaki termin planują premierę - a oprócz tego EA jest w trakcie „bardzo zaawansowanych negocjacji”, dzięki którym gra zostanie wydana w Chinach. Wyjdzie też w Korei.

bDoGDYtP

W raporcie czytamy 2018 roku firma zarobiła 1,043 miliarda dolarów. W 2019 mniej, bo 1,019. No, ale na waciki powinno wystarczyć. EA miało wczoraj również rozmowę "na górze" omawiającą raport – całe 19 stron transkryptu wylądowało już w sieci. Jeśli chodzi o najważniejsze rzeczy, EA zamierza modyfikować obecny silnik pod kątem konsol nowej generacji; sukces Apeksa sprawił też, że firma będzie dążyć do tworzenia kolejnych tytułów w modelu F2P. Oprócz tego, że produkcja Respawna jest najszybciej rozwijającą się nową marką od EA, zaliczając ponad 50 milionów graczy, aż 30% graczy w Apeksa to nowe konta w EA. W planach mają dostarczanie nowej zawartości, w tym nowych bohaterów.

Wszystko fajnie, pięknie, ale z drugiej strony zainteresowanie Apeksem w ostatnim czasie spada. Jak donosił Krzysiek, na Twitchu oglądalność zmniejszyła się aż o 75% - nic więc dziwnego, że EA będzie się teraz starało podsycać zainteresowanie i iść śladem PUGB i Fortnite'a z wersją mobilną.

Tatiana Kowalczyk

bDoGDYuL