W Aliens vs Predator ludzkość zastąpili Colonial Marines

W Aliens vs Predator ludzkość zastąpili Colonial Marines

W Aliens vs Predator ludzkość zastąpili Colonial Marines
marcindmjqtx
21.05.2009 17:19, aktualizacja: 15.01.2016 14:12

Trailer i pierwsze obrazki z Aliens vs Predator mogliście zobaczyć tutaj. Dzisiaj przyszły do nas od Segi szczegółowe informacje na temat tej gry, które możecie przeczytać w rozwinięciu wpisu. W sumie najbardziej spodobał mi się fragment mówiący, iż "gracze dostaną do dyspozycji trzy potężne rasy: Colonial Marine, Predator i Alien".

A tak na serio. Z opisu (bo o wspomnieniach z poprzednich wersji nie ma co pisać) zapowiada się kawał fajnej gry. Mam nadzieję, że się nie rozczarujemy.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT NAJNOWSZEJ GRY ALIENS vs. PREDATOR OD SEGA NA LICENCJI TWENTIETH CENTURY FOX

Graj jako Colonial Marine, Alien lub Predator w trybie jednego gracza i w doskonałym trybie dla wielu graczy. Łowca. Bohater. Zwierzyna. Kim będziesz?

LONDYN I SAN FRANCISCO (20 maja 2009 roku) - SEGA Europe Ltd. i SEGA of America, Inc. ujawniły dzisiaj informacje na temat oczekiwanej z niecierpliwością gry akcji FPS z elementami horroru, Aliens vs. Predator (tytuł roboczy). Będzie to pierwszy z wielu nadchodzących tytułów nowej serii SEGA o tytule Aliens, na licencji Twentieth Century Fox Licensing & Merchandising (Fox Licensing).

Gra została wyprodukowana przez Rebellion, ekipę odpowiedzialną za klasyczny już tytuł z 1999 roku. W najnowszej odsłonie Aliens vs. Predator gracze dostaną do dyspozycji trzy potężne rasy: Colonial Marine, Predator i Alien. Każda z nich posiada własną kampanię dla jednego gracza, przeplatającą się z fabułami kampanii innych ras. Gra Aliens vs. Predator będzie również posiadała unikalny, trójstronny tryb sieciowy, który pozwoli graczom pokierować wybraną rasą i walczyć przeciwko innym rasom o przetrwanie i koronę najbardziej zabójczego gatunku.

Na planecie BG-386, grupa kolonistów odkrywa starożytną piramidę zawierającą mroczny sekret. W innej galaktyce rasa łowców zaniepokojona, że jedna z ich piramid została naruszona, wysyła kilku wojowników, by upewnić się, że ich sekrety pozostaną na zawsze bezpieczne. Tymczasem w piramidzie budzi się uśpiona od wieków inteligentna rasa.

Historia Marine to opowieść o walce z przeciwnościami morderczego świata i o strachu czającym się w ciemnościach. Osaczony ze wszystkich stron, ale uzbrojony po zęby, Colonial Marine, stanowi nadzieję ludzkości, jako ostatni, który jest w stanie odpowiedzieć walką.

Jako Alien gracz zobaczy, jak wygląda świat z perspektywy najbardziej śmiercionośnego stworzenia we wszechświecie. Zdolny do poruszania się po każdej powierzchni, niezwykle sprawny i cichy, dzięki czemu jest w stanie podkraść się do każdej ofiary i zaatakować ostrymi jak brzytwa pazurami lub zabójczymi kłami.

Mistrz łowów, Predator, daje graczom możliwość wykorzystania szeregu egzotycznych rodzajów broni i ekwipunku, które bardzo ułatwiają polowanie. Największym zaszczytem dla każdego łowcy jest zabicie ofiary w walce wręcz, za co każdy Predator otrzymuje krwawe trofea.

"Klasyczna gra Aliens vs. Predator była flagowym tytułem dla Rebellion i jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani, że możemy odświeżyć ten doskonały tytuł. Dzięki licencji SEGA i Fox L&M. Wykorzystamy naszą najnowszą technologię do stworzenia przerażającego klimatu i wielu niezapomnianych przeżyć dla graczy”, powiedział Jason Kingsley, Dyrektor Generalny i Dyrektor Kreatywny w Rebellion.

"Aliens vs. Predator jest potężną marką Fox i daje ogromne możliwości twórcom produktów multimedialnych”, powiedział Gary Rosenfeld, starszy wiceprezes New Media dla Fox Licensing. "SEGA i Rebellion stworzyły doskonałą grę, która pozwoli żyć dziedzictwu tego uniwersum”.

Aliens vs. Predator ma pojawić się na konsolę Xbox 360 firmy Microsoft, konsolę PLAYSTATION 3 i komputery osobiste z systemem Windows już na początku 2010 roku.

327088035966445847
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)