W A Way Out uciekać będziemy nie tylko z więzienia

Strona głównaW A Way Out uciekać będziemy nie tylko z więzienia
13.03.2018 16:23
W A Way Out uciekać będziemy nie tylko z więzienia
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Nasi bohaterowie będą musieli wydostać się też ze szpitala. I wcale nie dlatego, że obawiają się pielęgniarki z zastrzykiem.

Premiera A Way Out, kooperacyjnej gry opowiadającej o dwóch przestępcach uciekających przed wymiarem sprawiedliwości, zbliża się wielkimi krokami. Pod koniec lutego twórcy poinformowali nas o zakończeniu prac nad grą, a dzisiaj na 10 dni przed planowanym debiutem, postanowili podgrzać atmosferę kolejnym materiałem prezentującym rozgrywkę.

A Way Out - Hospital Escape Gameplay | Reupload

Przedstawia on próbę ucieczki bohaterów ze szpitala. Widzimy na niej nieprzesadnie skomplikowany, podporządkowany opowiadanej historii gameplay oraz kamerę przeskakującą pomiędzy dwojgiem bohaterów. Można domyślić się, że będzie to jeden z fragmentów, kiedy postaci rozdzielą się, wykonując różne zadania. Twórcy zapewniają też, że zwiastun pokazuje zaledwie ułamek całego zadania.

325541227150063580

Jest to jedna z tych gier, które w tym roku ekscytują mnie najmocniej. Nie mogę się już doczekać aż chwycę razem ze znajomym za pada, by czmychnąć z więzienia. Poprzednia gra scenarzysty A Way Out (czyli Brothers: A Tale of Two Sons) urzekła mnie głównie oryginalnym pomysłem na sterowanie. Tytuł zadebiutuje już 23 marca na PC, PS4 i Xbox One.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)