Vanquish: Rosjanie atakują Amerykę. Znowu

Vanquish: Rosjanie atakują Amerykę. Znowu

Vanquish: Rosjanie atakują Amerykę. Znowu
marcindmjqtx
21.02.2010 12:00, aktualizacja: 08.01.2016 13:57

Po obejrzeniu premierowego zwiastunu Vanquish jęknąłem w duchu. Kolejna gra o super-żołnierzu, który broni Ameryki przed atakiem kosmitów? Ile można? Okazuje się, że tymi złymi w Vanquish niekoniecznie muszą być obcy, mogą to być starzy, dobrzy Rosjanie. W końcu skoro ostatnio najechali Stany w Modern Warfare 2, to czemu nie mieliby zrobić tego znowu?

Na rosyjski trop w fabule naprowadza Paul Wendling, człowiek, który skonstruował kostium widoczny w zwiastunie, a następnie w nim wystąpił. Wendling scharakteryzował głównego bohatera następująco:

Sam jest projektantem w tajnym laboratorium DARPA. Gdy dowiaduje się o ataku, postanawia wykorzystać swoje wynalazki aby skopać kilka rosyjskich tyłków. Dokładnie w oryginale brzmiało to: "kick some Russian tech and grunt butts"

Zamienił stryjek kliszę na kijek. Możliwe też, że będą to...

KOSMICZNI ROSJANIE Z KOSMOSU!!!

khym

Ale, żeby nie było, Wendling podrzuca jeszcze jedną rzecz: strój będzie wyposażony w różne, "niespotykane w żadnym innym FPSie" bajery i sztuczki, które mają się kojarzyć z Metroidem, a do pełnego opanowania możliwości zbroi potrzebne będą "trzy ręce". Oby rzeczywiście coś w tym było.

[via Sega bits]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)