Vanquish doczeka się wersji na PC?

Vanquish doczeka się wersji na PC?

Vanquish doczeka się wersji na PC?
24.04.2017 19:49

Sega wydaje się dość mocno to sugerować.

Kiedy do gry pojawia się patch wielkości zaledwie 22 kB, gracze zwracają uwagę. Kiedy w dodatku jest to patch do gry wydanej przez Segę, która ma już tradycję trafiania do graczy różnego rodzaju „viralowymi” kanałami, można być pewnym, że coś się dzieje.

I faktycznie, po ostatnim, niewielkim patchu do Bayonetty gracze znaleźli w jej katalogu „Extras” następujący obrazek:

325607024086037106

Podobieństwa do Bayonetty nie kończą się w w tym miejscu. Ostatnim pozostaje fakt, że Vanquish jak do niedawna Bayonetta nie doczekał się jeszcze wydania na PC. I to mimo tego, że fani naciskali na Segę dłuższy czas, a plotki o tym porcie krążyły już wcześniej po sieci.

Biorąc pod uwagę sposób, w jaki Sega rzuciła wcześniej graczom sugestię na temat pecetowej Bayonetty, jest bardzo prawdopodobne, że umieszczenie tego obrazka było jak najbardziej świadomym działaniem ze strony firmy. Pierwsze informacje o niej pojawiły się bowiem w dwuwymiarowej wersji Bayonetty, wypuszczonej do sieci z okazji 1 kwietnia.

Vanquish - Battlesuit Trailer

Poza wszystkim innym bowiem jednak taka decyzja wydaje się przede wszystkim mieć bardzo dużo sensu. Historia nie raz pokazała już, że PC może uratować niską sprzedaż i wyciągnąć udane gry, którym nie do końca powiodło się na konsolach. Jedyne więc, co dziwi, to: dlaczego tak późno?

Czas więc szykować się na Vanquisha na PC i to, patrząc na to jak szybka była akcja z Bayonettą, być może już bardzo niedługo!

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)