Vampyr zapoluje na Switchu

Vampyr zapoluje na Switchu

Vampyr zapoluje na Switchu
Joanna Pamięta - Borkowska
26.10.2018 10:08

Dobra, wiem, że wszyscy teraz jadą po swoje sztuki Red Dead Redemption 2, ale może pamiętacie Vampyra?

W sieci znalazł się raport finansowy dotyczący pierwszego półrocza oraz planów na przyszłość spółki Focus Home Interactive (do obejrzenia w wersji PDF tutaj). Możemy wyciągnąć z niego wiele przydatnych informacji, a ja zacznę od tej, która interesuje nas najbardziej.

Otóż, jakoś w przyszłym roku a może nawet pod koniec bieżącego Vampyr ma pojawić się na Switchu. Przypominam sobie tę produkcję ze wszystkimi jej wadami i zaletami i wiecie co? Dochodzę do wniosku, że taki port może się Vampyrowi tylko przysłużyć. Głównie dotyczy to sposobu walki i sterowania postacią. Sama grałam za pomocą myszki i klawiatury, a dotarły do mnie słuchy, że gra dużo zyskuje po przesiadce na pada. Ponadto system walki jest zbliżony do Dark Souls, a Patryk niedawno dobrze ocenił port tej legendy na Switcha. Nic, tylko się cieszyć.

Więcej pewnie dowiemy się podczas imprezy Paris Games Week, która odbędzie się już jutro. Na stoisku Focus Home Interactive będzie można wypróbować Call of Cthulhu oraz przyjrzeć się z bliska traktorowi  "John Deere", jako żywej (zmechanizowanej) reklamie najnowszego Farming Simulatora. Przypomnę przy okazji, że Call of Cthulhu można będzie ograć również podczas rozpoczynającego się dzisiaj o 12:00 Comic Conu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)