Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Vampyr nie taki znowu mroczny, bo złoty

Strona głównaVampyr nie taki znowu mroczny, bo złoty
21.05.2018 13:24
Vampyr nie taki znowu mroczny, bo złotyVampyr nie taki znowu mroczny, bo złoty
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska
bDnumGfG

Gra otrzymała właśnie status Gold.

bDnumGeZ

Ostatnio o głośnej produkcji Dontnod pisałam na początku kwietnia. Od tamtej pory studio Dontnod regularnie częstowało nas zapisami rozgrywki, filmami, w których omawiali mechanikę walki, poruszania się, lokacje itd. Widać było, że trwają intensywne prace nad tytułem.

I oto na oficjalnym koncie na Twitterze pojawiła się informacja, że Vampyr otrzymał status Gold.

Oznacza to, że Dontnod uznało, iż kod jest gotowy, usunięto wszystkie błędy i dystrybucja może ruszyć pełną parą. Czyli 5 czerwca powinien być pewną datą premiery.

bDnumGfb

Przypomnę, że w grze wcielamy się w Jonathana Reida, lekarza i wampira, tego, który równie skutecznie leczy, co zabija (aczkolwiek jest możliwe przejście całej gry bez zabijania kogokolwiek). Nie będzie on jedynym bohaterem - na opublikowanych dotąd zwiastunach i zapisach rozgrywki zwraca uwagę opanowany przez epidemię Londyn. Skąpane w mroku miasto z początku XX wieku gra ważną rolę w kreowaniu klimatu Vampyra. Na filmach udostępnionych do tej pory widzieliśmy kilka kluczowych dla gry lokacji: zamieszkany przez imigrantów Whitechapel, East End, czyli siedlisko kryminalistów. Poza nimi pojawi się Hospital, jako miejsce pracy Jonathana oraz bogaty West End.

Gra ma posiadać jeden zapis stanu gry na całą rozgrywkę. Ma to uzmysłowić graczom, jak nieodwracalne (dosłownie) są podejmowane przez Jonathana decyzje i wzmocnić presję związaną z ich konsekwencjami. Co więcej, gra ma oferować 4 różne zakończenia.

A na koniec prezentuję wam najnowszy gameplay, trwający prawie godzinę:

bDnumGfX