Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to Vampire z polskim rodowodem

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to Vampire z polskim rodowodem
Krzysztof Kempski

04.06.2019 18:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa powieść wizualna w tym uniwersum pojawi się jeszcze w tym roku.

Obrodziło nam ostatnimi czasy w tytuły na licencji Vampire: The Masquerade. Kolejną grą z tego uniwersum (poza oczywiście daniem głównym) jest Coteries of New York. W odróżnieniu od przygody w Seattle, gra będzie nieco skromniejszą formą - mamy tu do czynienia z powieścią wizualną z uniwersum papierowego RPG-a. Fabuła dotyczyć będzie walki o władzę pomiędzy wampirzymi frakcjami Camarill oraz Anarchistami, a miejscem akcji oczywiście Nowy York.

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York announcement teaser PC and Nintendo Switch

Grę wyprodukują Polacy, a konkretniej narodzone na bazie iFun4All studio Draw Distance. Ostatnio wspominaliśmy o nich na stronie przy okazji wczesnej wersji Ritual: Crown of Horns, a pod poprzednim szyldem zdążyli sprezentować nam Serial Cleanera. O samej grze wiadomo na razie niewiele poza tym, że na rozgrywkę w pewien sposób wpłynie wybór postaci. W zależności od klasy będziemy mieć dostęp do różnych talentów.

Obraz

Premiera gry jeszcze w tym roku, jakoś w czwartym kwartale. Gra zadebiutuje na PC oraz Switchu. Wiemy już, że gra nie będzie zbyt mocno powiązana z Bloodlines, choć oczywiście powstaje w porozumieniu z Paradoksem. Na razie musi nam wystarczyć trailer, acz prawdopodobnie gra pojawi się też na E3 na stoisku wydawcy. Może być to ciekawa rozgrzewka przed Bloodlines...

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także