Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to Vampire z polskim rodowodem

Strona głównaVampire: The Masquerade - Coteries of New York to Vampire z polskim rodowodem
04.06.2019 18:47
Vampire: The Masquerade - Coteries of New York to Vampire z polskim rodowodem
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Nowa powieść wizualna w tym uniwersum pojawi się jeszcze w tym roku.

Obrodziło nam ostatnimi czasy w tytuły na licencji Vampire: The Masquerade. Kolejną grą z tego uniwersum (poza oczywiście daniem głównym) jest Coteries of New York. W odróżnieniu od przygody w Seattle, gra będzie nieco skromniejszą formą - mamy tu do czynienia z powieścią wizualną z uniwersum papierowego RPG-a. Fabuła dotyczyć będzie walki o władzę pomiędzy wampirzymi frakcjami Camarill oraz Anarchistami, a miejscem akcji oczywiście Nowy York.

Vampire: The Masquerade - Coteries of New York announcement teaser PC and Nintendo Switch

Grę wyprodukują Polacy, a konkretniej narodzone na bazie iFun4All studio Draw Distance. Ostatnio wspominaliśmy o nich na stronie przy okazji wczesnej wersji Ritual: Crown of Horns, a pod poprzednim szyldem zdążyli sprezentować nam Serial Cleanera. O samej grze wiadomo na razie niewiele poza tym, że na rozgrywkę w pewien sposób wpłynie wybór postaci. W zależności od klasy będziemy mieć dostęp do różnych talentów.

325370601403725788

Premiera gry jeszcze w tym roku, jakoś w czwartym kwartale. Gra zadebiutuje na PC oraz Switchu. Wiemy już, że gra nie będzie zbyt mocno powiązana z Bloodlines, choć oczywiście powstaje w porozumieniu z Paradoksem. Na razie musi nam wystarczyć trailer, acz prawdopodobnie gra pojawi się też na E3 na stoisku wydawcy. Może być to ciekawa rozgrzewka przed Bloodlines...

Krzysztof Kempski

Udostępnij:
Komentarze (5)