Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie tylko w sklepie Epica

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie tylko w sklepie Epica

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie tylko w sklepie Epica
Joanna Pamięta - Borkowska
08.04.2019 12:50

Wszędzie. Dla wszystkich.

Coraz częściej anonse studiów dotyczą tego, czego nie zrobią, zamiast tego, co gra konkretnie będzie zawierać. O tempora, o mores. Jeszcze rok temu co i raz dowiadywaliśmy się, że jakiś tytuł nie będzie zawierać mikrotransakcji (co po czasie nie zawsze okazywało się być prawdą, vide Fallout 76). Teraz przyszła kolej na zapewnianie nas o tym, że Epic nie będzie miał wyłączności na dany tytuł. Do grupy gier dostępnych od momentu premiery i na Steamie, i na GOG-u, i w sklepie Epica, dołączył Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Przy okazji - ruszyła już przedsprzedaż wersji cyfrowej, ale tylko dla PC. Dostępne są trzy wersje gry: Standard Edition (214,99 zł), Unsanctioned (249,99 zł) oraz Blood Moon (324,99 zł). Dwie ostatnie dają dostęp do gry 24 h przed premierą oraz różnego rodzaju cyfrowe dodatki: ubrania dla postaci, album z grafikami koncepcyjnymi itd.. Edycja Blood Moon zawiera ponadto dodatek Season of the Wolf, czyli obszerny pakiet fabularny.

Co do dostępności pudełek, wersji na PS4 i Xbox One oraz ewentualnej edycji kolekcjonerskiej, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Kiedy jeden z użytkowników zadał pytanie o zawartość kolekcjonerki, padła tylko odpowiedź, że toczone są w tej sprawie dyskusje.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)