Valve wprowadza kolekcjonerskie karty na Steamie: teraz będziesz mógł grać, żeby grać

Valve wprowadza kolekcjonerskie karty na Steamie: teraz będziesz mógł grać, żeby grać
marcindmjqtx

16.05.2013 11:50, aktual.: 05.01.2016 16:14

Same osiągnięcia to już widocznie za mało.

Teraz grając na Steamie oprócz nich będzie można zdobywać także... karty. Gry będą miały swoje zestawy, a losowo dobraną połowę każdego będzie można zebrać po prostu spędzając w nich czas. Reszty już tak nie uda się uzyskać - trzeba będzie wymieniać się z innymi graczami. Valve poleca do tego fora i grupy dyskusyjne na samym Steamie.

A po co w ogóle zbierać takie karty? Z nich będzie można tworzyć specjalne odznaki, a te oprócz sławy i chwały będą dawać także rozmaite bonusy - dodatkowe emotikony do wykorzystania w dyskusjach, przedmioty do ozdobienia swojego profilu, kupony zniżkowe na gry/DLC albo punkty doświadczenia zwiększające poziom na Steamie - bo i taką opcję wprowadzono. A co mają dawać poziomy? Będą zwiększać liczę maksymalnych znajomych o pięć i dadzą większe możliwości dostosowania swojego profilu.

Należy jeszcze zaznaczyć, że kartami zbieranymi na Steamie nie będzie można grać w żadną dodatkową grą.

Na razie karty dostępne są tylko dla następujących tytułów: Don't Starve, Counter-Strike: Global Offensive, Team Fortress 2, Dota 2, Portal 2 i Half-Life 2. Z czasem mają trafić do większej ilości gier.

System kart na Steamie, choć został już oficjalnie zapowiedziany, ciągle jest jeszcze w fazie testów. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, wyraźcie chęć na tej stronie.

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)