Valve ma trzy asy w rękawie i niedługo zagra w otwarte karty

Valve ma trzy asy w rękawie i niedługo zagra w otwarte karty02.09.2010 13:33
marcindmjqtx

Zapowiedzi jakich gier od Valve uszczęśliwiłyby Was najbardziej? Half-Life 2: Episode 3, zgadłem? Co bardziej odważni stwierdzili pewnie, że trzecia część tej sagi czy też kolejne Left 4 Dead. Portal 2 odpada - został już oficjalnie zapowiedziany. Czemu pytam? Bo Wasze życzenia mogą się niebawem spełnić.

Valve na najbliższe 12 miesięcy przygotowuje aż trzy niespodzianki, które podobnie jak zapowiedź Portala 2 i usługi Steam na PS3 podczas tegorocznych E3, mają nas zaskoczyć. Mówi o tym sam Gabe Newell w wywiadzie dla PC Gamera:

Mogę zagwarantować, że rzeczy, które w tym momencie tworzymy znowu Was zaskoczą. Nie skończymy tego robić w najbliższym czasie. Śmieję się, bo... ludzie znowu będą zszokowani. Mamy przynajmniej trzy wielkie niespodzianki na następne 12 miesięcy. Jakie to niespodzianki? Być może Valve szykuje królewski powrót serii Counter-Strike? A może chodzi o kolejną część Team Fortress? Left 4 Dead wychodziło do tej pory niemal jak w szwajcarskim zegarku, co 12 miesięcy, czy oznacza to, że tzecia jej część jest już w zaawansowanej fazie dewelopingu? Jakiś czas temu Newell zostawił także kilka lufcików, przez które mogliśmy zajrzeć w głąb następnej części Half-Life . Być może do jej oficjalnej zapowiedzi nie należy odliczać już lat, a miesiące? Sporo tego, a studio może przecież tworzyć zupełnie nowe tytuły, których nikt nie może się spodziewać.

[via CVG]

Wojciech Prokopowicz

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)