Valkyria Chronicles 1,2, a może nawet 3

Valkyria Chronicles 1,2, a może nawet 326.08.2010 09:18
marcindmjqtx

W związku ze zbliżającą się premierą Valkyria Chronicles 2 na PSP (USA 31.08,  Europa 03.09), w Polsce na razie brak chętnych do oficjalnej dystrybucji) w sieci pojawiło się kilka wartych uwagi newsów dla fanów.

Znaleziona została zarejestrowana kilka miesięcy temu przez Segę domena dla Valkyria Chronicles 3, co sugeruje ,że kolejna część sagi jest co najmniej rozważana, ale na jakiekolwiek potwierdzenie tych informacji będziemy musieli zapewne poczekać co najmniej do najbliższego Tokyo Game Show startującego 16 września.

Oprócz tego szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników pierwszej Valkyrii.  Według informacji ze strony brytyjskiego Amazonu szykuje się 400 stronnicowy Valkyria Chronicles: Design Archive zawierający dokumentację z tworzenia projektów postaci, map, pojazdów oraz broni i materiałów promocyjnych a także dodatkowe informacje ze świata Valkyrii i komentarze autorów. Sądząc po opisie zawartości będzie to anglojęzyczne wydanie albumu dostępnego od kilku miesięcy w Japonii.

Wracając do części drugiej Sega od kilku dni zaczęła zalewać Internet materiałami promocyjnymi. Na dobry początek mamy szumnie zwany "gameplay trailer" (który co jest pewną niespodzianką nie zawiera nawet kawałka rozgrywki):

Valkyria Chronicles 2 - Gameplay Trailer 1

Nie wiem jak wy , ale ja codziennie sprawdzam skrzynkę e-mailową by sprawdzić  czy moja kopia VC2 wyruszyła już z mglistego Albionu do Polski.

Michał Krzywdziński

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)