Użytkownicy skarżą się na firmware 3.0

Użytkownicy skarżą się na firmware 3.004.09.2009 00:11
Użytkownicy skarżą się na firmware 3.0
marcindmjqtx

Zostawiając na chwilę przydatność samej aktualizacji 3.0, która została już opisana w poprzednim wpisie, warto przyjrzeć się problemom, jakie napotykają różni użytkownicy PS3.

Przede wszystkim jest sprawa zawieszającego się Uncharted: Drake's Fortune. Problem wydaje się poważny, ponieważ sporo użytkowników nie może ukończyć choćby jednego poziomu z gry bez zawieszenia konsoli. Trudno określić czy problem dotyczy tylko tej jednej gry oraz z czego on wynika. Na razie warto zaczekać na rozwój wydarzeń, spodziewam się konkretnej poprawki lub w najgorszym wypadku aktualizacji całego firmwaru.

Drugi problem, który napotykają użytkownicy to kwestia niedziałających kontrolerów DualShock 3 oraz padów wyprodukowanych przez firmy zewnętrzne, które same z siebie przestały współpracować z konsolą. Nie da się ich również ponownie zsynchronizować.

Na razie trudno ocenić jak duży ma to związek z nową aktualizacją firmwaru oraz jak bardzo odosobnione są to przypadki. Moje pady działają w porządku, a Uncharted akurat nie mam pod ręką, ale myślę, że jeśli problemy będą poważne to Sony wypuści po prostu 3.01.

326929478775625770
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)