Użytkownicy skarżą się na firmware 3.0

Użytkownicy skarżą się na firmware 3.0
marcindmjqtx

04.09.2009 00:11, aktual.: 11.01.2016 17:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zostawiając na chwilę przydatność samej aktualizacji 3.0, która została już opisana w poprzednim wpisie, warto przyjrzeć się problemom, jakie napotykają różni użytkownicy PS3.

Przede wszystkim jest sprawa zawieszającego się Uncharted: Drake's Fortune. Problem wydaje się poważny, ponieważ sporo użytkowników nie może ukończyć choćby jednego poziomu z gry bez zawieszenia konsoli. Trudno określić czy problem dotyczy tylko tej jednej gry oraz z czego on wynika. Na razie warto zaczekać na rozwój wydarzeń, spodziewam się konkretnej poprawki lub w najgorszym wypadku aktualizacji całego firmwaru.

Drugi problem, który napotykają użytkownicy to kwestia niedziałających kontrolerów DualShock 3 oraz padów wyprodukowanych przez firmy zewnętrzne, które same z siebie przestały współpracować z konsolą. Nie da się ich również ponownie zsynchronizować.

Na razie trudno ocenić jak duży ma to związek z nową aktualizacją firmwaru oraz jak bardzo odosobnione są to przypadki. Moje pady działają w porządku, a Uncharted akurat nie mam pod ręką, ale myślę, że jeśli problemy będą poważne to Sony wypuści po prostu 3.01.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)