Użytkownicy iPhonów uprawiają więcej seksu

Użytkownicy iPhonów uprawiają więcej seksu12.08.2010 11:00
marcindmjqtx

Z badania przeprowadzonego przez portal randkowy OK Cupid, wynika że osoby korzystające z iPhonów, mają prawie dwa razy więcej partnerów niż właściciele smartfonów z Androidem.

Portal OK Cupid przeprowadził analizę korzystając z ponad 500 tys. zestawionych parami zdjęć, na podstawie których oceniający mieli wybrać osobę z którą woleliby się wybrać na randkę.

Głównym celem badania było sprawdzenie jakim aparatem warto robić sobie zdjęcie profilowe - najgorzej wypadły aparaty w telefonach Motorola i Windows Mobile, zaś najlepiej aparaty Panasonic Micro 4/3, Leica i Canon. Niejako przy okazji pracownicy OK Cupid odkryli, że posiadają dane nt. zachowań seksualnych dla prawie 10 tys. posiadaczy smartfonów.

Analiza tych danych pokazała, że największą ilość partnerów mają osoby posiadające iPhony, średnio 10 w przypadku mężczyzn i 12 w przypadku kobiet, zaś najmniejsze posiadacze telefonów z Androidem, ok. 6. Blackberry usytuowało się pośrodku.

Oczywiście nie musi to zaraz oznaczać, że ilość partnerów wynika z używanego telefonu, zależność równie dobrze może być odwrotna, albo jeszcze bardziej złożona - i zapewne tak właśnie jest.

[via Wired]

Maciej Starzycki

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)