Uznani moderzy Battlefielda 2 tworzą Squad - taktyczną strzelaninę na 100 graczy

Uznani moderzy Battlefielda 2 tworzą Squad - taktyczną strzelaninę na 100 graczy

Uznani moderzy Battlefielda 2 tworzą Squad - taktyczną strzelaninę na 100 graczy
marcindmjqtx
08.04.2015 13:52, aktualizacja: 05.01.2016 15:08

Wygląda na to, że wiedzą, co robią.

Ekipa, która stworzyła Project Reality - bardzo dobrze przyjęty mod do Battlefielda 2 nadający mu cechy wojennego symulatora - zabrała się do tworzenia własnej gry. Squad będzie - uwaga, werble, niepewność, suspens - wojennym symulatorem. Taktyczna strzelanina postawi nacisk na realistyczność oraz współpracę i komunikację żołnierzy.

To ostatnie będzie z pewnością kluczowe - gracze zmierzą się ze sobą w aż 50-osobowych drużynach. Dodatkowo mapy będą rozległe i stworzone na bazie prawdziwych miejsc pobranych z Systemu Informacji Geograficznej. Wszystkie elementy rozgrywki, jak choćby bronie, pojazdy, postacie czy fizyka tworzone są z wielką pieczołowitością mającą na celu stworzenie jak najautentyczniejszego doświadczenia militarnego w grze komputerowej.

Squad budowany jest na silniku Unreal Engine 4. Grę aktualnie można wesprzeć na Steam Greenlight, gdzie znajduje się sporo szczegółów na temat jej mechaniki. Twórcy rozpatrują również zbieranie funduszy od zainteresowanych graczy w ciągu nadchodzących miesięcy. Jeśli jeszcze nie jesteście zaintrygowani, poniżej obejrzycie zwiastun produkcji:

Warto odwiedzić także oficjalną stronę gry. Wystarczy poczytać chwilę i przypomnieć sobie o Project Reality, by załozyć, że szykuje się solidny kawał wojennych szachów.

[źródło: Steam Greenlight]

Patryk Fijałkowski

327144035511265559
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)