Uwaga platyniarze. PlayStation wprowadza zmiany w trofeach

Strona głównaUwaga platyniarze. PlayStation wprowadza zmiany w trofeach
08.10.2020 10:34
Uwaga platyniarze. PlayStation wprowadza zmiany w trofeach
bDTZEGJi

W telegraficznym skrócie: poziomów będzie więcej. Znacznie więcej. Zmieni się też ich system naliczania. A wszystko możecie odczuć już dziś.

bDTZEGIB

Zmiany w trofeach PlayStation Sony wprowadza od środy. Ile zajmie cały proces? Podobno niedługo. Wiemy natomiast, jak zmiany będą wyglądać.

Nadal będziemy zdobywać trofea brązowe, srebrne, złote i te najbardziej upragnione – platynowe. Od teraz ich wartość będzie inaczej przeliczana. Nie zdziwicie się zatem, ze nagle wasz poziom skoczył mocno do góry. Przykładowo z 12 na okolice 200. Tak przynajmniej zapowiada Sony.

Nowy przelicznik pucharów na punkty wygląda następująco.

325257228192200668

Punkty są przeliczane na kolejne poziomy. A skoro punktów przybyło to i poziomów będzie więcej. Dotychczas Sony przewidywało 100 leveli do zdobycia. Od teraz będzie ich 999.

bDTZEGID

Czy to ważna zmiana? Dla wielu zapewne nie. Ale platyniarzy wśród graczy nie brakuje. Powód zmian? Sony tłumaczy, że nowy progres jest bardziej zoptymalizowany i lepiej nagradza najbardziej zaangażowanych graczy.

Przy okazji dowiedzieliśmy, że postęp i pucharki zdobyte na poprzednich generacjach płynnie przejdą na Playstation 5, jeśli zdecydujemy się na nową maszynkę od Sony.

bDTZEGJz