USA tnie ceny Vity 3G. Model zostanie wycofany ze sprzedaży?

Strona głównaUSA tnie ceny Vity 3G. Model zostanie wycofany ze sprzedaży?
13.03.2013 10:32
USA tnie ceny Vity 3G. Model zostanie wycofany ze sprzedaży?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Najpierw Japonia postanowiła zawalczyć o sprzedaż PlayStation Vita tnąc ceny obu modeli konsoli. Teraz obniżki pojawiły się w sklepach w USA.

PS Vita w wersji 3G, sprzedawana w zestawie z kartą pamięci o pojemności 8GB (oraz voucherem na darmową grę) w wielu sklepach kosztuje w tej chwili 199,97 dolara, zamiast wcześniejszych 299,99 dolara. Co ciekawe, obniżki nie dotyczą wersji bez 3G, która wciąż kosztuje 249,99 dolara. Mamy więc w Stanach mały paradoks - teoretycznie lepsza konsola, z większą funkcjonalnością stała się tańsza. A to może oznaczać, że sprzedawcy dostali sygnał o wycofaniu 3G ze sprzedaży i chcą jak najszybciej pozbyć się sprzętu, który nie będzie już produkowany. Nie byłbym zdziwiony, gdyby to okazało się prawdą. Vita w opcji 3G kompletnie się nie sprawdziła - to co w zamyśle mogło oferować zabawę sieciową w każdym miejscu, w praktyce okazało się niemożliwe.

Skoro obniżki dotknęły już 2 duże rynki, to istnieje spora szansa, że dotrą również do Europy. A za to warto trzymać kciuki.

źródło: Eurogamer Paweł Winiarski

327118546138454058
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)