Upadek cywilizacji, dodatkowe kończyny i piękne widoki. Poznajcie kickstarterowy projekt Umbra

Upadek cywilizacji, dodatkowe kończyny i piękne widoki. Poznajcie kickstarterowy projekt Umbra

Upadek cywilizacji, dodatkowe kończyny i piękne widoki. Poznajcie kickstarterowy projekt Umbra
marcindmjqtx
25.05.2015 19:03, aktualizacja: 05.01.2016 15:04

Klasyczna rozgrywka oparta o piękne widoki i kilka ciekawych, nowych rozwiązań? Bardzo chętnie spróbuję tego dania.

Umbra, to tytuł nadchodzącego action erpega, który pozwoli nam wcielić się w oficera armii rządzącej krainą Human Republic. Krainą, która nieubłaganie chyli się ku upadkowi. By utrzymać w ryzach społeczeństwo, władza zabiera tu mieszkańcom dzieci, podtruwa ich i nieustannie poddaje wszelkim sposobom manipulacji. Co więcej, w momencie rozpoczęcia gry spora liczba osób zaczyna przechodzić przedziwne, niebezpieczne mutacje. Wśród nich - jest nasz protagonista.

Brzmi ciekawie, prawda? Owszem, wizja podupadającej cywilizacji była wykorzystywana w grach już wielokrotnie, ale widać, że twórcy mają konkretnie nakreślony pomysł na swój projekt. Gra prócz ciekawego tła fabularnego, wygląda również fenomenalnie, bowiem korzysta z dobrodziejstw CryEngine. Jak zobaczycie na poniższym fragmencie rozgrywki, elementy otoczenia, światłocienie oraz nawet odgłosy środowiska, prezentują się bardzo przyjemnie dla oka i ucha.

Nie wspominałem jeszcze o tym, że mutacje, jakim poddany będzie nasz bohater, to coś więcej niż marketingowy chwyt. Jak zapewnia deweloper, w nasze ręce oddany zostanie niczym nie skrępowany rozwój postaci. I to tak na poważnie - kierowanemu przez nas wojownikowi mogą wyrosnąć skrzydła czy też trzecia ręka. Będzie tego oczywiście dużo więcej, ale już teraz chciałbym zobaczyć obietnice w akcji. Dzierżyć jednocześnie trzy miecze? Bardzo chętnie!

Twórcy na zrealizowanie założeń potrzebują 225 tysięcy dolarów. Obecnie zebrano ponad 170 tysięcy, a więc brakuje już "niewiele". Do końca zbiórki pozostało jeszcze 20 dni. Trzymam kciuki, bo jak pokazały ostatnie miesiące, za sprawą Kickstartera rodzi się coraz więcej dobrych erpegów. Miejmy nadzieję, że Umbra również trafi do tego zaszczytnego grona.

[Źródło: 1, 2]

Tytus Stobiński

327279498024782724
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)