Under Siege tytułem ekskluzywnym na PS3

Poza tytułem niestety nic nie wiadomo. Gra pochodzi od portugalskiego studia Seed (nie mylić z Seeds, byłym Clover, aktualnie Platinum Games) i jak widać na obrazku Under Siege pojawi się wyłącznie na PLAYSTATION 3 w przyszłym roku. Na stronie dewelopera dogrzebałem się też do małego obrazka, który możecie znaleźć w galerii. Tak swoją drogą, to mogli by powiedzieć coś więcej. Rozumiem, że są duże i znane zespoły, które mogą tak dawkować napięcie, ale od autorów Sudoku for Kids wymagam chyba nieco więcej.

Obrazek

Piotr Gnyp

Obrazek
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ