Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - sprawdzamy jak duży jest ten "największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji" [wideo]

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - sprawdzamy jak duży jest ten "największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji" [wideo]
Paweł Olszewski

21.08.2017 13:17, aktual.: 21.08.2017 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo stawia pierwsze kroki w kierunku gry z otwartym światem. Jak bardzo otwartym i jak te kroki wypadają w praktyce?

Naughty Dog wspominało o tym przed premierą. Informacja o semisandboksowym komponencie pojawiła się też w komplecie z przesłaną nam przez Sony kopią recenzencką:

Jak napisali, tak zrobiłem - wskoczyłem za kierownicę jeepa i pokręciłem się trochę po dostępnej okolicy. Jeżeli jesteście ciekawi wielkości udostępnionego terenu, a także liczby atrakcji, jakie przygotowało tam dla nas Naughty Dog, to zapraszam na ten dwudziestominutowy seans z moim komentarzem.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - sprawdzamy jak duży jest ten "największy w historii serii teren"

Recenzja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo pojawiła się na Polygamii w zeszłym tygodniu. Europejska premiera gry zaplanowana natomiast jest na 23 sierpnia. Tylko jeszcze przypomnę, że Zaginione Dziedzictwo to samodzielny dodatek do serii, dostępny zarówno w cyfrze, jak i w pudełku.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)