Uncharted na nowym zwiastunie. Cała scena z samolotu

Uncharted na nowym zwiastunie. Cała scena z samolotu

Zwiastun Uncharted, scena w samolocie
Zwiastun Uncharted, scena w samolocie
Źródło zdjęć: © YouTube Sony
05.01.2022 13:57

Sony opublikowało kolejną porcję materiałów z nadchodzącego filmu Uncharted. Niestety niewiele w nich nowości. Otrzymaliśmy całą scenę walki w samolocie, która przewijała się już w zwiastunach.

Film Uncharted dzieli publiczność. Jedni narzekają na niego już na poziomie obsady, inni liczą na dobry film przygodowy, który dostarczy przede wszystkim rozrywki. W opublikowanych dotychczas materiałach widzieliśmy sporo akcji, skoków i powietrznych akrobacji. Tym razem otrzymaliśmy już nie zwiastun, a pełną scenę z samolotu, nawiązującą do ujęcia z gry.

Trochę szkoda, że kolejny raz spotykamy się z nieco szerszym przedstawieniem ukazanej już wcześniej sceny. Drugi zwiastun Uncharted był po prostu rozwinięciem pierwszego, przez co nie dowiedzieliśmy się na jego podstawie zbyt wiele o filmie. Teraz na dokładkę otrzymujemy znaną nam już scenę, choć w nieco szerszym ujęciu.

Nie da się ukryć, że scena walki w samolocie prezentuje się widowiskowo. Choć osoby, które nie lubią, gdy w filmie łamane są wszelkie zasady fizyki, mogą poczuć się trochę nieswojo. Nathan Drake zdaje się absolutnie nie zaprzątać sobie nimi głowy.

Premiera filmu Uncharted odbędzie się już 18 lutego 2022 roku. Będzie można go obejrzeć wyłącznie w kinach.

Jaka jest wasza ocena opublikowanych dotychczas materiałów z filmowej wersji Uncharted? Macie wobec niej duże oczekiwania, czy raczej liczycie na film "na raz" i do zapomnienia?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)