Uncharted 4 raczej nie ukaże się w tym roku

Uncharted 4 raczej nie ukaże się w tym roku
25.01.2014 17:25
Uncharted 4 raczej nie ukaże się w tym roku
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Naughty Dog cicho pracuje nad grą i najwyraźniej czeka na odpowiedni moment, aby pokazać ją światu. Co jednak prędko nie nastąpi... [AKTUALIZACJA] A może jednak nastąpi?

Naughty Dog nie jest wylewne, jeśli chodzi o nową część Uncharted. O tym, że gra powstaje, wspomniano jedynie krótkim teaserem podczas premiery PlayStation 4. Od tamtej pory wokół produkcji panuje medialna cisza. Dzisiaj, poprzez Blog PlayStation, dowiedzieliśmy się, że mało prawdopodobnym jest, aby gra ukazała się w tym roku (to samo tyczy się wydania "Game of the Year" The Last of Us). Oznaczać to może, że projekt nie wszedł jeszcze w bardziej zaawansowaną fazę, choć sam spodziewam się większej zapowiedzi na tegorocznym E3 - oby Sony i ND nie zawiedli i dostarczyli niezłą „bombę”.

Kalifornijski producent skupia się jeszcze na swojej ostatniej grze, The Last of Us. Nowe DLC zatytułowane „Left Behind” ukaże się 14 lutego i zaoferuje kilka dodatkowych godzin gry singleplayer i, czym Naughty Dog również podzieliło się dzisiaj, będzie ostatnim DLC do TloU. Może zatem czas odkurzyć swój kapelusz Indiany Jonesa i zacząć się pakować, aby przygotować się na kolejną przygodę z nieustraszonym Nathanem Drake'iem?

[AKTUALIZACJA]: Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Uncharted - czwarta odsłona cyklu ma jednak szansę ukazać się w tym roku. Nieporozumienie wynikające z niewłaściwej interpretacji pytania wyjaśnił na Blogu PlayStation pracownik ND. Sony dodało, że zainteresowani grą powinni czekać na E3.

[Źródło: IGN]

Radosław Suduł

327114170841978922
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)