Uncharted 3 - Drake`s Deception zapowiedziane!

Uncharted 3 - Drake`s Deception zapowiedziane!

marcindmjqtx
09.12.2010 15:25, aktualizacja: 06.01.2016 15:09

Uncharted 3 znajdował się wysoko na liście potencjalnych tytułów, jakie Sony zapowie w okolicach VGA. I proszę bardzo, chcieliście, to macie: Uncharted 3: Drake's Deception zabierze graczy w gorące piaski pustyń pod koniec 2011 roku.

W nowej części swoich przygód Nathan Drake wyruszy wraz z Victorem Sullivanem na półwysep arabski, aby w spiekocie słońca poszukiwać miasta zaginionego gdzieś na pustyni. Być może chodzi o tajemnicze miasto Irem.

To tyle w kwestii szczegółów fabularnych i miejsca akcji, trudno oczekiwać, abyśmy już teraz dowiedzieli się czegoś więcej. Przechodząc jednak do warstwy rozgrywki, po Uncharted 3 możemy się spodziewać następujących rzeczy: wspinania, biegania, uchylania się przed spadającymi rzeczami, dynamicznej kamery i wszystkich tych rzeczy, które sprawiają, że seria Naughty Dog tak bardzo kojarzy się z filmami akcji.

Autorzy zapowiadają, że jeszcze większy nacisk zostanie położony na tryby dla wielu graczy, także tych polegających na kooperacji. Naughty Dog zamierza na tym polu konkurować z innymi popularnymi sieciowymi produkcjami.

Data premiery być może zostanie podana w sobotę na VGA, na razie mówi się o końcu 2011 roku, kiedy to w sprzedaży ukaże się także książka na licencji serii pt. "Uncharted: The Fourth Labyrinth"

Może to zmusi Ubisoft do przemyślenia dalszych losów Prince of Persia.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)