Uncharted 2 również w polskiej wersji językowej

Uncharted 2 również w polskiej wersji językowej
marcindmjqtx

26.08.2009 11:37, aktual.: 11.01.2016 17:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiło się sporo komentarzy odnośnie Uncharted 2 w materiale o wersji językowej Heavy Rain, więc bardzo mnie cieszy, że SCEP przesłało właśnie kolejną informację prasową informującą, że w grze będziemy mieli możliwość grania z dubbingiem lub tylko polskimi podpisami. Jeśli zaś chodzi o aktorów to usłyszymy:

  • Jarosława Boberka jako Nathana Drake'a,
  • Annę Gajewską jako Chloe,
  • Ewę Bukowską jako Elenę,
  • Andrzeja Blumenfelda jako Sullivana.
  • W pozostałych rolach usłyszymy między innymi Krzysztofa Zakrzewskiego, Piotra Bąka oraz Wojciecha Paszkowskiego. 

Robi wrażenie? Osobiście na mnie nie, ale to może dlatego, że ja jakoś przyzwyczaiłem się do angielskiego Drake'a, a i ciągłe wywiady z tamtejszymi aktorami nakręciły mnie na oryginalną wersję. Mimo wszystko z pewnością sprawdzę jak wyszła lokalizacja Uncharted 2.

Warszawa 25 sierpień 2009. Sony Computer Entertainment Polska poinformowało, że kontynuacja doskonale przyjętej gry na PS 3 zostanie wydana także w języku polskim. W grze znajdzie się możliwość wyboru wersji z pełnym polskim dubbingiem, albo pozostawienie oryginalnych, angielskich głosów i włączenie polskich podpisów.

Tym razem, wraz z Nathanem Drake'iem, będziemy mogli udać się w filmową podróż po nepalskich miasteczkach, wspinać się na himalajskie szczyty, a wszystko po to, by odnaleźć zaginiony kamień Cintamani śladami słynnego podróżnika Marco Polo.

Uncharted 2: Among Thieves to najnowsza odsłona studia Naughty Dog, zaprojektowana specjalnie na PlayStation 3. W grze wcielamy się w potomka słynnego Kapitana Francisa Drake'a, który próbuje odnaleźć zaginiony skarb poszukiwany już przez Marco Polo. Całość gry odbywa się w niezwykle malowniczych klimatach, które nadają rozgrywce mistyczny charakter.

Drugia odsłona gry Uncharted przygotowana jest z iście hollywoodzkim rozmachem i ma niepowtarzalny, filmowy styl, co zostało docenione na licznych imprezach targowych. Uncharted 2: Among Thieves uzyskała między innymi tytuł gry targów E3 stowarzyszenia Game Critics Awards w lipcu tego roku, oraz tytuł najlepszej gry konsolowej targów na niedawno zakończonej imprezie Gamescom w Kolonii w sierpniu.

Polska wersja językowa Uncharted 2: Among Thieves będzie w pełni wykorzystywać możliwości, którymi dysponuje konsola PlayStation 3, dzięki czemu walki wręcz, strzelaniny, szaleńcze pościgi czy momenty wspinaczki będą wyglądać niezwykle realistycznie.

Premiera Uncharted 2: Among Thieves zaplanowana jest na październik 2009 r.

W polskiej wersji językowej w rolach głównych usłyszymy Jarosława Boberka jako Nathana Drake'a, Annę Gajewską jako Chloe, Ewę Bukowską jako Elenę i Andrzeja Blumenfelda jako Sullivana. W pozostałych rolach usłyszymy między innymi Krzysztofa Zakrzewskiego, Piotra Bąka oraz Wojciecha Paszkowskiego.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)