Uncharted 2, God of War 3 i PSP Go

Uncharted 2, God of War 3 i PSP Go

Uncharted 2, God of War 3 i PSP Go
marcindmjqtx
04.06.2009 07:09, aktualizacja: 15.01.2016 14:11

Ponieważ prezentowane na stanowiskach Sony demo Uncharted 2 jest dokładnie tym samym, co mogliśmy zobaczyć na konferencji i dodatkowo, mogliśmy tylko oglądać, jak grają w nie deweloperzy, zaś becie dokładniej przyjrzy się Emiel wrażenia z tego tytułu pojawią się troszeczkę później. Widzieliście dokładnie to samo co ja.

Z kolei warto wspomnieć, że demo God of War 3 jest nieco dłuższe, niż to co widzieliśmy na konferencji. Zanim jedna napiszę, co możemy więcej zobaczyć od razu dodam, że gra się naprawdę świetnie. Zresztą chyba nikt z Was się nie spodziewał, że Sony pozwoli sobie na tytuł, który nie spełni oczekiwań. Gra wygląda bardzo ładnie, jest płynna i zapowiada się na to, że będzie godnym następcą poprzednich części. Kratos jest jeszcze bardziej brutalny, wypruwa flaki, wyrywa głowy i generalnie sieje niezłe spustoszenie. Wydaje mi się też, że będzie to pozycja nieco bardziej wymagająca, Od samego początku trzeba blokować i unikać ciosów i patrzeć na pasek zdrowia podczas efektownej i efektywnej anihilacji wrogów.

No dobrze, czego zatem nie widzieliście? Zestrzelenia Heliosa, większej ilości kicania po Harpiach (jak się okazuje, trzeba nimi sterować, to znaczy - analogiem kierujemy je do przodu, kółkiem podnosimy je do góry zadając im przy okazji ciosy, x służy do skoku albo na ziemię, bądź też na kolejną ofiarę), kierowania oślepionym uprzednio poprzez wyrwanie oka z oczodołu Cyklopem (zadaje dwa rodzaje ciosów - silne i te słabsze, zupełnie jak Kratos) i urwania głowy Heliosowi, co swoją drogą jest przedstawione dość realistycznie. Na deser ucieczka rodem prosto ze Gwiezdnych Wojen, z unikaniem spadających elementów budowli, płonących kamieni itd. Bomba. Mam nadzieję, że Sony udostępni to demo na PSN, bo jest na co popatrzeć. Kratos wraca w świetnej formie.

Udało mi się też przez chwilę pobawić PSP Go i LBP. Najpierw o samej grze - idealne przeniesienie na nową platformę. Wygląda uroczo, jak to LBP, sterowanie analogiczne do tego znanego z PS3. Z kolei nowa wersja przenośnej konsoli również przypadła mi do gustu. Jest dużo lżejsza, poręczniejsza i wygodnie układa się w rękach po rozsunięciu ekraniku. Mam nadzieję, że tak samo będzie również przy dłuższym graniu. W każdym razie ja zamierzam się przesiąść z mojego 2000 na nowszy model. Trochę co prawda żałuję, że nie zapowiedziano po prostu PSP2 (na przykład z drugim analogiem) i jest to coś w stylu DSi Nintendo, ale wydaje mi się, że zmiany w tej konsoli idą w dobrym kierunku.

327161944367065367
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)