Unboxing HTC Vive. Sprawdzamy, co znajduje się w ogromnym pudle z goglami VR HTC i Valve [wideo]

Unboxing HTC Vive. Sprawdzamy, co znajduje się w ogromnym pudle z goglami VR HTC i Valve [wideo]

Unboxing HTC Vive. Sprawdzamy, co znajduje się w ogromnym pudle z goglami VR HTC i Valve [wideo]
Paweł Olszewski
19.03.2016 08:00, aktualizacja: 21.03.2016 11:29

Premiera dopiero w kwietniu, już w połowie marca udało nam się jednak dorwać gogle HTC Vive.

Tym razem nie na branżowym evencie czy targach z 15-minutowymi slotami na zapoznanie się z VR, a na spokojnie, w biurze gdyńskiego VR Visio, które zajmuje się tworzeniem aplikacji do wirtualnej rzeczywistości. Jako firma biorąca udział w programie partnerskim z HTC i Valve dysponuje kilkoma egzemplarzami gogli, jedne z nich zostawiając nam do rozpakowania przed premierą. Gotowi?

Unboxing HTC Vive Pre

Tak jak wspominam na wideo, finalna, sklepowa wersja może się jeszcze delikatnie różnić od tego, co widać powyżej. Sam sprzęt się już znacznie jednak nie zmieni, mowa wszak o HTC Vive Pre, czyli najnowszym modelu, z zamontowaną z przodu kamerką.

HTC Vive pojawi się w sprzedaży na początku kwietnia. Będą to najdroższe, ale też najbardziej zaawansowane technologicznie gogle. Warto dodać, że posiadają w zestawie kontrolery i niezbędne do gry sensory, czego nie można powiedzieć o tańszej konkurencji. Oculus Touch zaliczył obsuwę, a w zestawie z PlayStation VR nie będzie niezbędnej kamerki i przydatnych w zabawie kontrolerów PS Move.

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)