Ultimate Marvel vs. Capcom 3: wreszcie zagramy Galactusem. Będzie też Phoenix Wright!

Ultimate Marvel vs. Capcom 3: wreszcie zagramy Galactusem. Będzie też Phoenix Wright!17.10.2011 15:20
Ultimate Marvel vs. Capcom 3: wreszcie zagramy Galactusem. Będzie też Phoenix Wright!
marcindmjqtx

Galactus, pożeracz światów, jedna z najpotężniejszych istot w całym uniwersum Marvela (jeśli nie wprost najpotężniejsza). Do tej pory był tylko bossem w Marvel vs. Capcom 3. To się jednak zmieni. AKTUALIZACJA: W całym tym zamieszanie przeoczyłem jedną ważną wiadomość.

W Ultimate Marvel vs. Capcom 3, odświeżonej wersji gry, która już niedługo trafi na półki sklepów, pojawi się specjalny tryb, w którym będzie można zagrać tą niezwykłą postacią. Na razie jednak niestety nie wiadomo o nim nic więcej.

To jednak nie koniec wieści o tej grze. Pojawi się także tryb "Heroes and Heralds", który zostanie wydany w formie darmowego dodatku tuż po premierze. Gracze będą w nim zbierać karty dające specjalne moce podczas walki (do trzech naraz). Sami twórcy przyznają, że nie ma tu mowy o zbalansowaniu rozgrywki: chodzi tylko o zabawę. Także w sieci, bo i tam będzie można grać w ten tryb. Poniżej znajdziecie jego zwiastun (na razie w dość marnej jakości, czekamy na lepszą wersję):

AKTUALIZACJA

W całym tym zamieszaniu przeoczyłem jedną kluczową wiadomość. Otóż ogłoszono nowych wojowników, którzy dołączą do gry. To znaczy, właściwie tego nie przeoczyłem, ale, szczerze mówiąc, myślałem, że wiadomo o nich już od dawna. Gubię się już w tym MvC3. No, nieważne. Ale: uwaga, uwaga, do gry trafi... Phoenix Wright. Prawnik. Rozgrywka w jego wykonaniu wygląda... Bardzo, bardzo dziwnie.

Ta gra nie jest normalna.

Oprócz tego ogłoszono także Novę: to nowy wojownik ze strony Marvela. Średnio ekscytująca postać, szczerze mówiąc.

[via eurogamer]

Tomasz Kutera

326996381598963754
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)