UFC Undisputed 2010 się nie sprzedało? Wszystko przez Rockstar

UFC Undisputed 2010 się nie sprzedało? Wszystko przez Rockstar
marcindmjqtx

24.07.2010 17:14, aktual.: 06.01.2016 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zły, parszywy Rockstar. To na pewno on odpowiedzialny jest za ulewne deszcze i późniejszą falę upałów w tym roku. I za słabą sprzedaż UFC Undisputed 2010. Przynajmniej zdaniem THQ.

Jak powiedział Jon Rooke z THQ, za kiepskie, w porównaniu do edycji z poprzedniego roku, wyniki sprzedaży UFC Undisputed 2010 odpowiedzialny jest Rockstar i jego Red Dead Redemption. Jego zdaniem gra THQ tafiła do fanów MMA, ale nie udało jej się pozyskać klientów wśród szerszej publiczności, bo RDR zwyczajnie "wzięło wszystko" w ciągu ostatnich miesięcy.

Z drugiej strony Rooke jest przekonany, że najnowsze UFC ciągle będzie się sprzedawać i ostatecznie okaże się wielkim sukcesem. Nawet w obecnej sytuacji nie jest rozczarowany - THQ dostarczyło do sklepów 2.6 miliona sztuk gry i to wciąż świetny wynik, choć dużo słabszy niż w poprzednim roku.

Trochę śmieszne jest takie zrzucanie winy na innych, choć być może jednak coś w tym jest? Ja mimo wszystko następnym razem proponowałbym szukać problemów wewnątrz firmy, nie na zewnątrz. Łatwiej je wtedy rozwiązać.

[via CVG]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)