Ubisoft znów przecieka. Prince of Persia i Immortals Fenyx Rising na najbliższym pokazie?

Ubisoft znów przecieka. Prince of Persia i Immortals Fenyx Rising na najbliższym pokazie?

Ubisoft znów przecieka. Prince of Persia i Immortals Fenyx Rising na najbliższym pokazie?
06.09.2020 10:39

Przecieki Ubisoftu to w zasadzie (niechlubna) tradycja. Nie inaczej jest tym razem. Na kilka dni przed Ubisoft Forward, o wirtualnym wydarzeniu wiemy niemal wszystko.

10 września odbędzie się kolejna odsłona wirtualnego wydarzenia Ubisoft Forward. Francuscy giganci zapowiedzieli ją krótkim zwiastunem na swoich mediach społecznościowych. Klip zdradza kilka tytułów, które zobaczymy podczas 40-minutowego show. Będzie "Hyper Scape, "Rainbow Six Siege", "Watch Dogs: Legion" i nowe rozszerzenia do "The Divison 2" oraz "For Honor". No i niespodzianki.

Te ostatnie niestety popsuł internet. Pierwszą z nich prawdopodobnie będzie odświeżony "Prince of Persia". Gra zdążyła już raz "wycieknąć" z gwatemalskiego sklepu internetowego, o czym pisałem tutaj.

Teraz potwierdzenie istnienia nowego "Prince of Persia" przyszło od Jasona Schreira, najlepiej poinformowanego dziennikarza w branży.  Tym razem jednak nie za pomocą swojego Twittera, a podczas rozmowy w podcaście Triple Click, gdzie miał powiedzieć, że gra zostanie zapowiedziana oficjalnie w przyszłym tygodniu. Na marginesie - muszą Schreiera bardzo w Ubi nie lubić. Ilość informacji, które wychodzą z jego Twittera jest zaskakująca.

Ale to nie jedyny wyciek. Do sieci trafiły materiały zapowiadające grę "Immortal Fenyx Rising", które znaliśmy dotąd pod tytułem "Gods & Monsters". Gra pojawiła się na krótki moment w Microsoft Store. W ten sposób możemy zobaczyć pierwsze grafiki oraz jej opis.

Obraz

Wynika z niego, że premiera planowana jest na 3 grudnia. Ma to być gra z otwartym światem, gdzie wcielimy się w tytułową postać: Fenyx. Nasza misja to ocalenie greckich bóstw przed tajemniczym zagrożeniem. Pomogą nam w tym artefakty znane z mitologii: miecz Achillesa czy skrzydła Dedala. Całość dopełnia kolorowa (może trochę zbyt?) oprawa graficzna.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)