Ubisoft zaprezentował plan popremierowego wsparcia Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft zaprezentował plan popremierowego wsparcia Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft zaprezentował plan popremierowego wsparcia Assassin's Creed Odyssey
Krzysztof Kempski
14.09.2018 14:12

Poza DLC dostaniemy także remaster Assassin's Creed 3.

Niedawno poznaliśmy szczegóły odnoszące się do popremierowego wsparcia zbliżającego się wielkimi krokami Assassin's Creed Odyssey. Okazuje się, że przepustka sezonowa składać ma się z dwóch dużych dodatków oraz... remastera Assassin's Creeda 3. Kto grał, zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że wciąż jest to gra absolutnie nie potrzebująca odświeżenia, niemniej będzie to miły bonus dla tych, którzy jeszcze nie grali.

Ubisoft kontynuuje tym samym tradycję, zapoczątkowaną przy okazji Far Cry 5, do którego dołączano trójkę z genialnym Vaasem w roli głównej. Wcześniej mieliśmy natomiast do czynienia z przypadkiem Modern Warfare Remastered, które natomiast na odświeżeniu sporo zyskało. Nie wiadomo na razie, jak duże zmiany wprowadzą twórcy w ramach remastera ani kiedy dokładnie gra się ukaże.

Obraz

Daniem głównym season passa pozostają jednak i tak dwa duże DLC. Ich rozmiar sprawia, że Ubisoft zdecydowało się podzielić je na trzy odcinki, w trosce o zapewnienie stałego dopływu nowych misji do gry. Pierwsze z nich zatytułowane Legacy of the First Blade zadebiutuje już w grudniu 2018, a kolejne jego fragmenty dzielić ma 6 tygodni. To okazja do spotkania z pierwszym właścicielem tytułowej broni.

Ciekawiej prezentuje się natomiast drugie w kolejności The Fate of Atlantis, a główny powód takiego stanu rzeczy widać już w tytule. Przy okazji odwiedzin ciekawego miejsca dowiemy się więcej o pradawnej cywilizacji. Czyżbyśmy mieli spotkać się z dziwnymi człekokształtnymi istotami, których napotkał po raz pierwszy Ezio w Rzymie?

Assassin's Creed Odyssey: Power of Choice Trailer | Ubisoft [NA]

Poza tym w grze będą też wyzwania dzienne czy paczki bonusowych questów dla znanych z podstawowej kampanii NPCów. Premiera gry już 5 października.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)