Ubisoft zapowiedział Might & Magic: Heroes VI. Zagramy w przyszłym roku

Ubisoft zapowiedział Might & Magic: Heroes VI. Zagramy w przyszłym roku18.08.2010 08:11
marcindmjqtx

Gdzieś w cieniu wielkich konsolowych hitów pokazywanych na targach Gamescom, Ubisoft zapowiedział Might & Magic: Heroes VI. Tak, to jest ta seria, która kiedyś nazywała się Heroes of Might & Magic. Nawet jeśli jesteście stuprocentowymi konsolowcami, to nie wierzę, że nie zainteresuje Was wiadomość o tej grze. W końcu kiedyś grali w nią wszyscy.

Poważnie, czy jest tu ktoś, komu nazwa Heroes of Might & Magic nie mówi kompletnie nic? Szczerze wątpię, dlatego też na pewno twarz niejednego z Was przyozdobi uśmiech na wieść o tym, że ponownie zagracie w tę kultową strategię. Kilka słów na temat serii ma do powiedzenia Caroline Stevens, Dyrektor Marketingu Ubisoft EMEA:

Might & Magic to potężna marka z niesamowitą, 20-letnią historią. (...) Gracze będą mogli czerpać przyjemność z gry w Heroes jak nigdy wcześniej. Piekielnie kreatywny i utalentowany team z Black Hole dba o to, by zachowany został oryginalny duch Heroes, jednocześnie wzbogacając i ulepszając elementy RPG. Fabuła rzuci nas tym razem 400 lat przed wydarzeniami znanymi z części piątej. Zabity podczas wojny Dawnych Ras Archanioł powraca zza grobu, by zasiać ziarno zemsty. Pod przykrywką przygotowań do obrony przed inwazją Demonów, jednoczy mieszkańców Ashanu, by zniszczyć swoich odwiecznych wrogów. Ludzka dynastia Griffin Dukes jest jednak na tyle czujna, że nie da wyprowadzić się na manowce. To właśnie nimi pokierujemy w najnowszej odsłonie kultowej już strategii - ponownie los baśniowego świata oddany zostanie w nasze ręce.

Jeśli wierzyć słowom wydawcy, to ekipa Black Hole przygotuje solidny produkt, który czerpać będzie pełnymi garściami z ogromnego dorobku serii. Nowoczesna oprawa i rozwinięte aspekty sieciowe to cechy, które mają pozwolić Might & Magic: Heroes VI stawić czoła wymaganiom dzisiejszego rynku.

Posiadacze PC zagrają w MMHVI już w 2011 roku. Podejrzewam, że nawet zagorzali konsolowcy chętnie odejdą na chwilę od swoich plazm i usiądą do komputerów. Bo na pewno jest wśród Was mnóstwo osób, które zarywały noce przy Heroes of Might & Magic II i III. Tych gier w dobie ich premiery po prostu nie dało się nie kochać. Czy i tym razem będzie tak samo?

[wiadomość za informacją prasową]

Paweł Winiarski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)