Ubisoft zapowiada otwartą betę The Division. Jest jednak i zła wiadomość

Ubisoft zapowiada otwartą betę The Division. Jest jednak i zła wiadomość

Ubisoft zapowiada otwartą betę The Division. Jest jednak i zła wiadomość
09.02.2016 20:32, aktualizacja: 09.02.2016 22:10

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia. Za nieco ponad tydzień wszyscy chętni dostaną możliwość przedpremierowego zagrania w The Division. Będzie to ostatnia, tym razem otwarta faza testów sieciowej infrastruktury gry.

O pierwszych plotkach na temat otwartej bety The Division pisaliśmy tydzień temu. Według ich źródła, czyli włoskiej wersji facebookowej strony Xboksa, publiczne testy miały potrwać od 16 do 21 lutego. Tutaj zła wiadomość - według informacji, umieszczonej na oficjalnej stronie gry, na zapoznanie się z nią dostaniemy nieco mniej czasu.

Testy potrwają od 18 do 21 lutego, a przez pierwszy dzień dostępne będą wyłącznie dla właścicieli Xboksów One. Przez te dni zagrać będzie można w niedostępną wcześniej misję i odblokować jakiś bonus do późniejszego wykorzystania w pełnej wersji gry. Poza tym w becie znajdzie się cała zawartość, dostępna podczas dotychczasowych, zamkniętych testów.

Do rynkowego debiutu The Division został już tylko miesiąc, trudno się więc spodziewać, by twórcy planowali jeszcze wprowadzanie jakichś istotnych zmian czy nowości. Ostatnia beta posłuży przede wszystkim sprawdzeniu po raz ostatni wytrzymałości serwerów przed premierą.  Można ją również potraktować jako swoistą deklarację na temat jakości produkcji. Ubisoft najwyraźniej jest zadowolony z ostatecznego kształtu The Division i chce, by jak najwięcej graczy na własne oczy zobaczyło grę przed premierą.

Być może twórcy chcą również, by gracze przekonali się na własne oczy, czym tak naprawdę jest ta produkcja. Na jej temat krąży już teraz wiele opinii i opowieści, porównujących ją chociażby do Destiny, czy mówiących, że wręcz przeciwnie, jest to coś zupełnie innego. Z całą pewnością kontrowersji i subiektywnych osądów jest wiele, być może więc faktycznie dobrze, że każdy będzie miał możliwość wyrobienia sobie własnej opinii.

Jeżeli jednak chcecie wiedzieć, co np. na temat gry mają do powiedzenia najwyższej klasy specjaliści z serwisu Polygamia.pl, to zachęcam do zapoznania się z wrażeniami po testach autorstwa Pawła Olszewskiego i Macieja Kowalika.

[źródło: Ubisoft]

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)